هدست واقعیت مجازی اپل مبتنی بر تراشه مک خواهد بود


خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

مدت هاست که شایعات زیادی در مورد هدفون واقعیت مجازی اپل منتشر شده است، اما هنوز هیچ اعلام رسمی در مورد این محصول منتشر نشده است. تا کنون گمانه زنی های زیادی در مورد مشخصات سخت افزاری این گوشی صورت گرفته است و در مورد دوم گفته می شود هدفون های واقعیت مجازی اپل بر روی تراشه مک اجرا خواهند شد. تراشه مک به M2 اشاره دارد که قرار است در نسخه های بهبود یافته مک مینی در سال 2022 استفاده شود.

از آنجایی که هدفون های واقعیت مجازی اپل، مانند Oculus Quest 2، یک دستگاه کامل و مستقل خواهند بود، منطقی است که اپل آنها را با جدیدترین سخت افزار عرضه کند. از آنجایی که M2 از یک CPU هشت هسته ای و یک پردازنده گرافیکی 10 هسته ای استفاده می کند، هدفون های اپل با این تراشه قدرتمند می توانند سر و گردن بالاتر از رقبا باشند.

هدفون واقعیت مجازی اپل

براد لینچ، فعال واقعیت مجازی، در حساب توییتر خود ادعا می کند که هدفون های اپل از تراشه M2 استفاده می کند که بر اساس تراشه A15 bionic ساخته شده است. این تراشه همانند تراشه های سری M1 مبتنی بر A14 bionic دارای هشت هسته پردازشی خواهد بود اما در قسمت گرافیک تعداد هسته ها به 10 خواهد رسید.حتی گفته می شود نمایشگر این گوشی دارای پردازنده مجزا خواهد بود. به موازات تراشه اصلی اجرا می شود.

با این حال، هنوز هیچ یک از این گزارش ها و ادعاها به طور رسمی توسط اپل تایید نشده است و باید دید هدفون های واقعیت مجازی اپل می توانند به محصولی محبوب تبدیل شوند یا خیر.

آقای بلیط


  چرا باید از مشاور تبلیغات استفاده کرد؟ دلایل انتخاب مشاور تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید