آنر در رویداد 30 آوریل مدل های جدید خود را با قیمتی مقرون به صرفه ارائه خواهد کرد


خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

پس از جدایی از هواوی، آنر پرچمداران سری Honor 50 و Honor Magic 4 را در سراسر جهان عرضه کرد که بر خلاف محصولات هواوی، اکنون می توانند از خدمات گوگل پلی استفاده کنند. با این حال، واسطه ها و پرچمداران قوی نمی توانند سهم زیادی از بازار را به خود اختصاص دهند و در صنعت موبایل، این دستگاه های ارزان قیمت به شرکت ها اجازه می دهند تا بیشترین سهم بازار را به دست آورند. (به عنوان مثال می توان به Samsung Galaxy A12 اشاره کرد که در سال 2021 بیشترین فروش این برند کره ای و البته کل صنعت موبایل را خواهد داشت).

با توجه به این موضوع، آنر نیز با معرفی گوشی های سری X خود و افزایش سهم خود از بازارهای بین المللی در سال 2022 سعی در حضور پررنگ تری در بازار محصولات پایین و میان رده خود دارد.این شرکت چینی جدیدترین X خود را معرفی خواهد کرد. -محصولات سری در 29 مارس (9 آوریل 1401)، برگزاری یک رویداد جهانی.

ان خبر این رویداد جدید را با شعار «آماده برای فراتر رفتن» در وب سایت رسمی خود منتشر کرد، اما لیست محصولاتی که قصد ارائه آن را دارد، اعلام نکرد. البته تبلیغات آنلاین Honor مانند بنرها، تبلیغات نتایج جستجو و تبلیغات اینستاگرام کاملاً بر روی سری Honor X متمرکز است و قطعاً معرفی گوشی های جدید در این سری صورت گرفته است.

№50
№50

تبلیغات Honor نشان می دهد که گوشی های جدید سری X به ترتیب Honor X9 5G، Honor X8 و Honor X7 خواهند بود. البته هنوز چیزی در مورد مشخصات یا سبک طراحی این گوشی ها فاش نشده است و انتظار می رود در هفته های آینده شاهد انتشار برخی جزئیات از این محصولات باشیم تا توجه مخاطبان را به این رویداد جلب کند.

  آیا Snapdragon 8 Generation 1 می تواند Apple A15 Bionic را شکست دهد؟!

قبل از تقسیم Huawei-Honor، سیاست هواوی تمرکز اصلی بر روی پرچمداران سری P و Mate بود، در حالی که برند Honor موظف بود مدل های میان رده را از طریق Honor V و تلفن های شماره گذاری شده ارائه دهد. مسئولیت را بر عهده بگیرید (مانند Honor 10، honor 20 و …). اما خود هوآوی نیز به عنوان برندی شناخته می شود که در بازارهای رده متوسط ​​و پایین حضور پررنگی دارد و به خصوص با سری هواوی Y توانسته فروش خوبی را تجربه کند.

اما به دلیل تحریم ها علیه هواوی که دسترسی این شرکت به خدمات گوگل را محدود می کرد، سایر رقبا مانند شیائومی و رایلی توانستند بازار گوشی های ارزان قیمت را با محصولات خود پر کنند و کار را برای هواوی بسیار سخت کنند. البته هنوز هم بسیاری از مصرف‌کنندگان عملکرد و پایداری EMUI و Magic UI را که در زمان همکاری هواوی و آنر تولید شده‌اند، به محصولات فعلی ترجیح می‌دهند و بنابراین گوشی‌های جدید مقرون‌به‌صرفه می‌توانند تا حد زیادی پاسخگوی نیازهای این دسته باشند. .

آقای بلیط


دیدگاهتان را بنویسید