فروش گوشی های 5G برای اولین بار از مدل های 4G پیشی گرفت


خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

گوشی‌های هوشمند 5G در سال‌های اخیر با سر و صدای زیادی در بازار ظاهر شده‌اند و به نظر می‌رسد این تبلیغ بزرگ نتیجه داده است. گزارش اخیر Counterpoint Research نشان می دهد که فروش تلفن های هوشمند FiveG در ژانویه 2022 برای اولین بار در سراسر جهان از 4G پیشی گرفت. این گزارش خاطرنشان می کند که تلفن های هوشمند FiveG در حال حاضر 50 درصد از سهم بازار را در اختیار دارند که بیشتر از فروش تلفن های FourG است. با دی جی همراه باشید.

نقش موثر آیفون 12 در افزایش فروش گوشی های FiveG

تحقیقات Counterpoint گزارش می دهد که آمریکای شمالی و اروپای غربی به ترتیب 73 و 76 درصد از فروش گوشی های هوشمند FiveG را به خود اختصاص داده اند. در این میان یکی از مدل هایی که تاثیر بسزایی در افزایش فروش گوشی های Five J داشته است آیفون 12 است که اولین آیفون اپل با پشتیبانی از Five J است.پیش بینی می شود فروش گوشی های Five-J در این منطقه افزایش یابد. آینده.

آیفون 12

چین با 84 درصد سهم بازار، بیشترین نفوذ Five Ji را در جهان در ژانویه 2022 داشت. دلیل این امر، گرایش سریع و گسترده اپراتورهای مخابراتی در کشور به فناوری Five-J همراه با معرفی قیمت های رقابتی است. گوشی های هوشمند Five -J در این بازار بزرگ.

معرفی گوشی های هوشمند ارزان قیمت FiveG با پردازنده های مدیاتک و کوالکام نیز در پیشی گرفتن از فروش مدل های FiveG بسیار موثر بود که یک پنجم کل فروش گوشی های FiveG در ماه ژانویه است.

  آخرین مشخصات هواوی Nova 9 SE منقضی شده را بررسی کنید

در گزارش Counterpoint Research آمده است: «منطقه آسیا-اقیانوسیه، خاورمیانه و آمریکای لاتین مناطق بعدی هستند که سازندگان تلفن به شدت بر افزایش نفوذ FiveG تمرکز دارند. گوشی های با قیمت 150 دلار در این مناطق بسیار پرطرفدار هستند و این دسته در حال حاضر تحت سلطه تلفن های Four J قرار دارد، بنابراین تولید مدل های مقرون به صرفه FiveG می تواند با استقبال بسیار خوبی از سوی مصرف کنندگان در این مناطق مواجه شود.

آقای بلیط


دیدگاهتان را بنویسید