نوروز 1401 مبارک باد; آغاز یک قرن جدید


خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

سال 1400 مانند سال های گذشته می گذرد و به نیکان خود می پیوندد. اما شاید به جرات بتوان گفت سال 1400 مثل هیچ سال دیگری نبود، سالی که قطعا برای هر یک از ما پر از اتفاقات مختلف بود، اتفاقاتی که شاید برای خیلی ها ناخوشایند بوده باشد. سالی پر از نگرانی و ترس ناشی از بیماری عروق کرونر، گرانی، تورم و کوچک شدن سفره مردم این دیار. اما هر چه که هست تمام شد و امیدواریم سال آینده که آغاز قرن جدید است، فصل بهترین ها برای کشور عزیزمان ایران و مردم صبورش باشد. زیرا اینجا ایران است، سرزمینی کهن که روزهایش پر از مناسبت های زیبا و متنوع است، از شب یلدا و روز عشق ایرانی (سپندارمذگان) تا چهارشنبه سوری که همین چند روز پیش بود و حالا نوبت است. نوروز.

آری نوروز اینجاست، پشت درهای خانه هایمان. در خانه هایمان را می زند و بلند فریاد می زند که آمده ام، با هوای خوش بهاری و گل های زیبا آمده ایم، در را باز کن و در شیپور شادی خود را بنواز.

آری نوروز مهربان است، همیشه همینطور، بی هیچ چشمداشتی به خانه های ما می آید و بهار را به ما می دهد. بهاری که شادی ها و خاطرات بودن در کنار خانواده را به یاد هر یک از ما می اندازد و شاید حتی فرصتی برای شروع دوباره. پس همه با هم این دعا را زمزمه می کنیم:

یا قلب دل ها و بینش ها
قلب و ذهنمان را برای بهتر شدن تغییر دهیم
دی جی سال نو را به شما تبریک می گوید.
دلت بهاری لبت خنده نوروزت مبارک

  نوکیا جی 11 با نمایشگر 90 هرتزی و دوربین دوگانه معرفی شد


آقای بلیط


دیدگاهتان را بنویسید