در سال 2022، هر ماه منتظر یک گوشی جدید از OnePlus باشید!


خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

وان پلاس در ابتدای راه هر سال تنها یک گوشی هوشمند را روانه بازار می کند. بعدها با معرفی سری T این تعداد به دو افزایش یافت. سپس مدل های پرو معرفی شدند و تعداد گوشی های سالانه وان پلاس به چهار عدد رسید. اکنون پس از گذشت سال ها، شاهد عرضه خطوط تولید جدید مانند سری Nord و البته ادغام با OPPO هستیم که هر سال تعداد گوشی های OnePlus را بسیار بیشتر از قبل کرده است.

تاکنون وان پلاس 2 2022 این گوشی را روانه بازار خواهد کرد و به گفته یک منبع آگاه، حداقل 6 گوشی دیگر را ارائه و عرضه خواهد کرد. یوگش برار، فعال صنعت موبایل، اخیراً در حساب توییتر خود برنامه دقیقی را برای عرضه گوشی های آینده وان پلاس به اشتراک گذاشته است. وی با اشاره به 6 گوشی جدید که تا پایان سه ماهه سوم سال 2022 باید وارد بازار شود، گفت: البته به نظر می رسد تعداد گوشی های جدید وان پلاس از این هم بیشتر شود چرا که بارار به نسخه های جدید این سری اشاره ای نکرده است.

OnePlus 10 Pro
OnePlus 10 Pro

با این حال، در زیر می توانید برنامه OnePlus برای سال 2022 را مشاهده کنید:

  • مارس: OnePlus 10 Pro (OnePlus 10 Pro)
  • آوریل: OnePlus Rolling CE 2 Lite (OnePlus Nord CE 2 Lite)
  • در اواخر آوریل یا اوایل اردیبهشت: OnePlus Rolling 2T (OnePlus Nord 2T)
  • می توان: OnePlus 10R (OnePlus 10R)
  • جولای: OnePlus Rolling 3 (OnePlus Nord 3)
  • اواخر سه ماهه سوم: OnePlus 10 Ultra (OnePlus 10 Ultra)

شایعات و اطلاعات تایید نشده ای در مورد همه این گوشی ها منتشر می شود و یکی از آنها به نام OnePlus 10 Pro از ابتدای سال جاری در چین به فروش می رسد.

  OnePlus 10T امسال عرضه خواهد شد (مشاهده مشخصات و عکس ها)

با این حال، وان پلاس که زمانی یکی از کم سودترین تولیدکنندگان گوشی بود، امسال سال بسیار شلوغی را پیش رو خواهد داشت و ممکن است به تدریج به یکی از پرفروش ترین برندها تبدیل شود.

آقای بلیط


دیدگاهتان را بنویسید