اولین تبلت OnePlus به تولید انبوه رسید


خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

OnePlus در حال حاضر در حال آماده شدن برای عرضه اولین تبلت خود است و قصد دارد با شرکت های فیلمسازی Oppo و Vivo که همگی زیرمجموعه های BBK Electronics هستند و اخیراً اولین تبلت های آنها در برخی بازارها تماس بگیرد. پیشنهاد انتخاب شده، بپیوندید.

این تبلت که احتمالا OnePlus Pad نام خواهد داشت، ظاهراً در چندین کشور اروپایی و اوراسیا وارد فاز تولید انبوه شده است. یعنی چیزی تا عرضه نهایی باقی نمانده و به زودی شاهد عرضه تبلت وان پلاس خواهیم بود.

خبر ورود وان پلاس پد به مرحله تولید انبوه توسط حساب کاربری توئیتر @stufflistings منتشر شد و مطابق با گزارش های قبلی مبنی بر عرضه اولین تبلت وان پلاس در نیمه اول سال جاری است. در همین حال، با توجه به اینکه وان پلاس در حال حاضر در مرحله تولید انبوه قرار دارد، احتمالاً تا قبل از پایان ماه ژوئن عرضه خواهد شد. با این حال، هنوز اطلاعاتی در مورد تاریخ دقیق عرضه در دسترس نیست.

تبلت وان پلاس

وان پلاس علاوه بر اولین تبلت خود، در حال حاضر روی دستگاه های دیگری نیز کار می کند. از جمله اولین ساعت هوشمند Nord که انتظار می رود با گوشی هوشمند OnePlus Nord 3 عرضه شود.

انتظار می رود این شرکت چینی امسال پنج گوشی جدید را در بازار جهانی عرضه کند: OnePlus 10 Pro، OnePlus Rolling CE 2 Lite، OnePlus Rolling 2T، OnePlus 10R و OnePlus 10 Ultra. این شرکت همچنین ممکن است تا پایان سال جاری یک گوشی هوشمند با صدف عرضه کند. زیرا بسیاری از برندهای بزرگ گوشی در حال حاضر یک مدل تاشو در ویترین مغازه خود دارند و مطمئناً OnePlus دوست ندارد از آنها عقب بماند.

آقای بلیط


  آیا بالاخره Sony PlayStation Now را به گوشی های هوشمند می آورد؟

دیدگاهتان را بنویسید