سونی اکسپریا گوشی رسمی جام جهانی موبایل پابجی شد


خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

اگرچه سونی در سال های اخیر حضور پررنگی در گوشی های هوشمند نداشته است، اما برند اکسپریا اخیرا به عنوان شریک رسمی مسابقات جهانی PUBG Mobile Competition در سال 2022 انتخاب شده است. این شرکت ژاپنی آماده است تا پرچمداران خود را به بازیکنان حرفه ای از سراسر جهان ارائه دهد. برای مسابقات آماده می شوند. با دی جی همراه باشید

امسال قرار است مسابقات بیشتری در مناطق وسیع تری از جهان برگزار شود تا افراد بیشتری فرصت رقابت داشته باشند. امسال دو رویداد بزرگ برای پابجی وجود دارد که یکی از آنها مسابقات قهرمانی جهانی موبایل پابجی 2022 است و دیگری تورنمنت اواسط سال است (جزئیات هنوز اعلام نشده است).

Sony Xperia و PubJie Mobile

جیمز یانگ گفت: «سونی اکسپریا جوان به عنوان مدیر مسابقات جهانی موبایل پابجی انتخاب شده است.

تجربه بازی همیشه اولویت اصلی PUBG MOBILE Esports بوده است، بنابراین کار با نام تجاری Sony’s Xperia عالی و ایمن به نظر می رسد. ما مشتاقانه منتظریم تا شاهد عملکرد قوی تر بازیکنانمان با پرچمداران سری Xperia در جام جهانی امسال باشیم.

اگرچه پرچمدار Sony Xperia 1 (Sony Xperia 1 III) و Xperia 5 با نام تجاری 3 (Xperia 5 III) به عنوان محصولات بازی شناخته نمی شوند، سونی سخت کار می کند تا آنها را به دستگاه بازی کامل تبدیل کند. مهندسان این شرکت ژاپنی با گیمرهای حرفه ای نسل Mark 2 مشورت کرده و حتی حرکات انگشتان آنها را نیز ثبت کرده اند تا بتوانند گوشی و به خصوص نمایشگر بازی را به طور کامل بهینه کنند. نمایشگر این گوشی ها دارای نرخ نوسازی 120 هرتز و نرخ نمونه برداری 240 هرتز است.

  WatchOS 9 با ویژگی های سلامت محور بیشتر معرفی شد
قهرمان پابجی موبایل 2021
تیم Nova Esports از چین؛ قهرمان مسابقات جهانی موبایل پابجی 2021

همچنین ویژگی‌هایی مانند بالابر L-γ در گوشی‌های سونی وجود دارد که باعث می‌شود سایه‌ها روشن‌تر به نظر برسند (بدون نوردهی بیش از حد بقیه تصویر)، و تشخیص دشمنان پنهان شده در تاریکی را آسان‌تر می‌کند. البته باید دید قوانین رقابتی PubJie امکان استفاده از این ویژگی و سایر ویژگی های مشابه سونی را می دهد یا خیر.

آقای بلیط


دیدگاهتان را بنویسید