واتس اپ ویژگی های جالبی را به پیام های صوتی خود اضافه می کند


خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

واتس‌اپ امروز اعلام کرد که در حال کار بر روی ویژگی‌هایی است که انتظار می‌رود پیشرفت‌های عمده‌ای در بخش پست صوتی ایجاد کند. اگر تعجب می‌کنید که چرا واتس‌اپ تا این حد روی پست صوتی تمرکز می‌کند، پاسخ ساده است: از آنجایی که این شرکت اخیراً فاش کرده است که 7 میلیارد پیام روزانه رد و بدل شده با این پیام‌رسان‌ها پست صوتی است و این تعداد بسیار زیاد است.


بیشتر بخوانید:


یکی از مفیدترین قابلیت هایی که می توان به واتس اپ اضافه کرد، امکان مکث در وسط ضبط پیام صوتی و سپس از سرگیری آن است. همچنین پیش نمایشی از پیام ضبط شده در اختیار کاربر قرار می گیرد تا قبل از ارسال آن را گوش داده و در صورت تایید دکمه ارسال را فشار دهد.

واتساپ

یکی دیگر از پیشرفت های جالب، توانایی گوش دادن به پیام های صوتی خارج از چت است. این بدان معنی است که شما می توانید هنگام مشاهده یک پیام صوتی و مشاهده سایر پیام های متنی خود، چت را ترک کنید. بنابراین دیگر لازم نیست منتظر بمانید تا پست صوتی تمام شود و می توانید چندین کار را همزمان انجام دهید و پیام های دیگر را بخوانید و به آنها پاسخ دهید. این قابلیت مدت هاست که توسط کاربران واتس اپ درخواست شده و به نظر می رسد بالاخره پیام رسان های محبوب قصد پاسخگویی به آن را دارند.

همچنین امکان ذخیره پیام های پخش وجود دارد که می تواند بسیار مفید باشد. اگر پیام صوتی را که به آن گوش داده‌اید متوقف کنید، به شما امکان می‌دهد بعداً از همان جایی که متوقف کرده‌اید ادامه دهید.

  قیمت تمامی نسخه های گلکسی تب اس 8 قبل از معرفی رسمی مشخص شد

واتساپ

عنصر بعدی توانایی پخش سریع پیام های صوتی ارسال شده است. این ویژگی مدت هاست که مورد توجه کاربران بوده است. همانطور که می دانید، پیام های صوتی معمولی را می توان 1.5 یا 2 برابر سریعتر در واتس اپ گوش داد، اما در کمال تعجب، این امکان برای پیام های فوروارد شده وجود ندارد. بالاخره در آپدیت بعدی مشکل برطرف خواهد شد.

سرانجام واتس اپ از قابلیت جدیدی رونمایی کرد که چند هفته است در نسخه اندروید این برنامه موجود است. این ویژگی چیزی نیست جز نمایش شکل موجی از پیام های صوتی. با این قابلیت می توانید پیام را بیشتر دور بزنید و حجم آن را در قسمت های مختلف آن به صورت بصری مشاهده کنید.

انتظار می رود در هفته های آینده تمامی ویژگی های فوق به واتس اپ اضافه شود.

آقای بلیط


دیدگاهتان را بنویسید