اپل iOS 15.4.1 و iPadOS 15.4.1 را برای رفع مشکل باتری منتشر کرده است


خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

اپل از امروز آپدیت نرم افزاری جدیدی را برای گوشی ها و تبلت های خود منتشر کرده است. این نسخه جدید به صورت iOS 15.4.1 برای همه آیفون های پشتیبانی شده و همچنین iPadOS 15.4.1 برای همه تبلت های سازگار در دسترس است. همانطور که از نسخه شمارنده مشاهده می کنید، به روز رسانی جدید تغییرات جزئی دارد و نباید انتظار اضافه شدن ویژگی های جدید را داشته باشید.

با این حال اپل در این نسخه جدید قصد دارد مشکلی را که احتمالا برای بسیاری از کاربران مهم است برطرف کند. این مشکل چیزی نیست جز مشکل تخلیه سریع باتری. در این به روز رسانی اشاره شده است که با نصب آن مشکل تخلیه سریع باتری که ظاهراً چند هفته پیش با انتشار iOS 15.4 مطرح شده بود، حل می شود.

iOS 15.4.1

علاوه بر این، این به‌روزرسانی جدید مشکل دستگاه‌های نمایشگر خط بریل را که هنگام پیمایش متن یا نمایش اخطار از کار می‌افتند، برطرف می‌کند. بدیهی است که سایر اشکالات در iOS 15.4.1 و iPadOS 15.4.1 رفع شده اند، اما جزئیات دقیق آنها ذکر نشده است. اما در مجموع، بزرگترین تغییر در این نسخه ها، قابلیت تخلیه سریع باتری است.

بنابراین، اگر فکر می کنید آیفون یا آیپد شما پس از به روز رسانی به iOS 15.4 یا iPadOS 15.4 زودتر از حد معمول تمام می شود، به تنظیمات گوشی یا تبلت خود رفته و در اسرع وقت آپدیت جدید را نصب کنید.

آقای بلیط


  آپدیت تلگرام 8.3; از ارسال و حذف پیام ها بر اساس تاریخ خودداری کنید

دیدگاهتان را بنویسید