واتس اپ توانایی فوروارد پیام ها را محدود می کند!


خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

واتس‌اپ اکنون به شما امکان می‌دهد پیامی را که دریافت کرده‌اید به‌عنوان «ارسال شده» یا «ارسال شده» حداکثر در ۵ چت به‌طور هم‌زمان به اشتراک بگذارید. پیام‌هایی که دارای برچسب «به‌طور مکرر ارسال‌شده» هستند نیز می‌توانند هر بار فقط به یک چت ارسال شوند. اما به گفته WABetaInfo، پخش‌کننده واتس‌اپ، مدیران پیام‌ها قصد دارند محدودیت‌های بیشتری را برای ارسال پیام‌ها اعمال کنند و در نتیجه میزان اسپم‌ها و اخبار جعلی را کاهش دهند.


بیشتر بخوانید:


واتس اپ ارسال را محدود می کند

با به‌روزرسانی بتای واتس‌اپ برای اندروید (نسخه 2.22.7.2) که در ماه گذشته منتشر شد، این پیام‌رسان‌های محبوب شروع به محدود کردن ارسال پیام‌هایی با برچسب «Forwarded» کرده‌اند. در این به روز رسانی جدید، چنین پیام هایی را می توان تنها به یک چت گروهی در یک زمان ارسال کرد. در همین حال، پیام‌هایی که به‌عنوان «ارسال شده» علامت‌گذاری شده‌اند را می‌توان تنها با حداکثر یک چت فردی یا گروهی در یک زمان به اشتراک گذاشت.

اگر کنجکاو هستید که بدانید چرا واتس اپ چنین محدودیتی را اعمال می کند، پست صفحه پشتیبانی این پیام رسان ها را بخوانید.

پست پشتیبانی واتس اپ:

این پیام ها را می توان تنها به یک چت در یک زمان ارسال کرد، بنابراین مکالمات واتس اپ صمیمی و خصوصی باقی می مانند. همچنین به کاهش سرعت انتشار شایعات، هرزنامه ها و اخبار جعلی کمک می کند.

پس از افزودن این محدودیت به نسخه نهایی واتس اپ، کاربرانی که سعی می کنند یک پیام فوروارد شده را همزمان در چند چت گروهی بازنشر کنند، با پیغام خطا مواجه می شوند. این پیام خطا به این شرح است: “پیام های فوروارد شده را می توان تنها به یک چت گروهی در یک زمان ارسال کرد.” می توانید پنجره پاپ آپ را با این هشدار تصویری در زیر مشاهده کنید:

  گوشی تاشو Honor Magic 5 با دوربین 50 مگاپیکسلی در راه است

محدودیت های واتس اپ فوروارد

به گزارش WABetaInfo، این ویژگی قبلا راه را برای نسخه بتا واتس اپ برای iOS هموار کرده است. همانطور که در بالا ذکر شد، این آپدیت یک ماه پس از انتشار در نسخه بتا اندروید در دسترس خواهد بود. بر اساس این گزارش، ارسال پیام در نسخه آزمایشی WhatsApp برای iOS (نسخه 22.7.0.76) موجود است. اما اگر هنوز هیچ هشداری هنگام فوروارد پیام‌ها مشاهده نمی‌کنید، احتمالاً در هفته‌های آینده این ویژگی فعال خواهد شد.

آقای بلیط


دیدگاهتان را بنویسید