اپل تاریخ کنفرانس WWDC 2022 را اعلام کرد


خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

اپل امروز اعلام کرد که کنفرانس جهانی توسعه دهندگان (WWDC) خود را در سال 2022 به صورت آنلاین از 6 تا 10 ژوئن (16 تا 20 ژوئن) با مشارکت برای همه توسعه دهندگان رایگان برگزار می کند. غول کوپرتینویی قصد دارد میزبانی WWDC22 را به بهترین شکل ممکن برگزار کند و آخرین نوآوری های خود را در زمینه های مختلف با استفاده از تجربه دو سال گذشته از میزبانی رویدادهای مجازی رونمایی کند. سیستم‌عامل‌های جدید iOS، iPadOS، macOS، watchOS و tvOS نیز به نمایش گذاشته می‌شوند و به توسعه‌دهندگان امکان دسترسی به مهندسین و فناوری‌های اپل را می‌دهند تا نحوه ایجاد برنامه‌های کاربردی نوآورانه و تجربیات تعاملی عالی را بیاموزند.

سوزان پرسکات، معاون ارتباطات جهانی اپل برای توسعه دهندگان و بازاریابی سازمانی و بازاریابی، درباره رویداد جدید این شرکت گفت:

WWDC همیشه فرصتی برای ارتباط و تعامل با توسعه دهندگان بوده است. با این رویکرد، WWDC22 از توسعه دهندگان از سراسر جهان دعوت می کند تا گرد هم آیند و ببینند که چگونه می توان بهترین ایده ها را پیاده سازی کرد و تمام کارهایی که می توان انجام داد. ما دوست داریم با توسعه دهندگان خود ارتباط برقرار کنیم و امیدواریم همه افراد حاضر انرژی بیشتری را در رویداد آینده تجربه کنند.

WWDC 2022

طبق گفته اپل، جمعیت توسعه دهندگان این شرکت در حال حاضر به 30 میلیون نفر رسیده است که رقم بسیار قابل توجهی است و این شرکت به آن افتخار می کند. علاوه بر کنفرانس آنلاین، اپل یک رویداد ویژه توسعه دهندگان و دانشجویان را در Apple Park در 6 ژوئن برگزار خواهد کرد که در آن آنها می توانند سخنرانی های اصلی و ویدیوهای از پیش ساخته شده اپل را با بینندگان آنلاین به اشتراک بگذارند. به تماشای. چالشی به نام چالش سوئیفت نیز برای دانش‌آموزان طراحی شده بود و از آن‌ها خواسته شد تا یک برنامه Swift Playgrounds با موضوع مورد علاقه‌تان ایجاد کنند و آن را تا ۲۵ آوریل ارسال کنند.

آقای بلیط


  خورشید مثل زمین می چرخد؟!

دیدگاهتان را بنویسید