توییتر اضافه شدن دکمه ویرایش به این شبکه را تایید کرده است


خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

توییتر در حال حاضر یک سهامدار عمده جدید دارد و این کسی نیست جز ایلان ماسک معروف! اولین کاری که ایلان ماسک پس از تصاحب 9.2 درصد از سهام شرکت انجام داد این بود که از فالوورهای خود پرسید که آیا می خواهند دکمه ویرایش را به توییتر اضافه کنند یا خیر. حدود 4 میلیون نفر در این نظرسنجی شرکت کردند و پاسخ کاملاً مثبت بود. 73.6 درصد از پاسخ دهندگان به دکمه ویرایش رای مثبت دادند و گفتند که با افزودن این ویژگی موافقت کردند.

اکنون تیم روابط عمومی توییتر فاش کرده است که توسعه دهندگان این شرکت در حال کار بر روی امکان ویرایش توییت ها از سال 2021 هستند و مرحله آزمایش این ویژگی در ماه های آینده آغاز خواهد شد.

پیش از این، توییتر اعلام کرده بود که در روز اول آوریل روی دکمه ویرایش کار می کند، اما هیچکس این جمله را جدی نگرفت، زیرا به نظر می رسید برای اول آوریل دروغ باشد! اما اکنون اکانت رسمی تیم روابط عمومی این شرکت تصویر گیف خود را منتشر کرده است که نشان می دهد دکمه «ویرایش توییت» در منوی سه نقطه ای درست زیر گزینه Add/Remove Lists قرار خواهد گرفت.

دکمه ویرایش توییتر

جی سالیوان، رئیس محصولات مصرفی توییتر، آن را محبوب‌ترین ویژگی توییتر در سال‌های اخیر نامید و فاش کرد که تیم توسعه هنوز به زمان نیاز دارد تا بفهمد چگونه آن را به درستی انجام دهد.

دکمه ویرایش به عنوان یک ویژگی بتا ابتدا برای کاربران درجه یک Twitter Blue (یک سرویس توییتر پولی و اشتراکی) در دسترس خواهد بود و هنگامی که بازخورد کافی در مورد نحوه عملکرد این ویژگی و تعداد نقص‌های وجود دارد، در دسترس خواهد بود. کاربران عادی نیز در دسترس خواهند بود.

آقای بلیط


  کارت های گرافیک از سری Radeon RX 6x50 XT منتشر شده است

دیدگاهتان را بنویسید