سرویس پخش رایگان فیفا پلاس راه اندازی شد


خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) سرویس پخش جدید خود را به نام فیفا پلاس در سال جام جهانی معرفی کرد. این سرویس جدید که از طریق وب و اپلیکیشن موبایل در دسترس تمامی کاربران جهان است، محتوای مختلف مرتبط با فوتبال را پخش خواهد کرد. اینها شامل پخش زنده مسابقات، محتوای آرشیوی، ویدئوها و مستندهای اختصاصی و غیره است.

فیفا پلاس که در حال حاضر محتوا را به چهار زبان انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، پرتغالی و اسپانیایی ارائه می‌کند، قرار است سالانه بیش از 40000 مسابقه فوتبال را از 100 کشور عضو در هر یک از شش کنفدراسیون پوشش دهد. از این 40000 مسابقه، حدود 29000 مسابقه در مسابقات فوتبال مردان و 11000 مسابقه در سری فوتبال بانوان خواهد بود. فیفا وعده داده است که طیف وسیعی از مسابقات، از بهترین لیگ های اروپایی گرفته تا مسابقات کشورهای کمتر شناخته شده را در سرویس پخش خود پوشش دهد. طبق اعلام سازمان فوتبال، در اولین ماه راه اندازی فیفا پلاس، 1400 مسابقه زنده پخش می شود و تعداد آنها در ماه های آینده به تدریج افزایش خواهد یافت.

فیفا پلاس

ویدیوها و مستندهای اختصاصی یکی دیگر از بخش های جالب فیفا پلاس است. هم اکنون می توانید مستندی درباره رونالدینیو، مستند شش قسمتی درباره دنی آلوز و مصاحبه های اختصاصی با بهترین فوتبالیست های جهان را در فیفا پلاس تماشا کنید. همچنین می توانید مسابقات مختلف خاطره انگیز و نوستالژیک مانند فینال جام جهانی 1998 یا منتخبی از حرکات و اجرای فوتبالیست های معروف را در سرویس پخش جدید فیفا تماشا کنید.

  سبک طراحی خاص Redmi K50 Pro و Pro Plus فاش شد [تماشا کنید]

فیفا پلاس در حال حاضر کاملا رایگان است و فقط حاوی تبلیغات است، اما ممکن است این شرایط در آینده تغییر کند و شاهد اضافه شدن اشتراک باشیم. بدیهی است که فیفا برنامه های بزرگی برای این سرویس دارد و قصد دارد در آینده دامنه خود را به بازی های ویدیویی، انجمن های مجازی و … گسترش دهد. اما در حالی که این سرویس پولی ندارد، می توانید با مراجعه به صفحه فیفا پلاس در سایت فیفا به صورت رایگان از محتوای جذاب آن استفاده کنید.

آقای بلیط


دیدگاهتان را بنویسید