واتس اپ ویژگی انجمن را برای دسته بندی گروه ها اضافه می کند


خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

WhatsApp امروز اعلام کرد که قصد دارد ویژگی جدیدی به نام Community را معرفی کند. ویژگی جالبی که برای گروه بندی گروه ها و جمع آوری گروه هایی با موضوعی خاص طراحی شده است.

جوامع در اصل مجموعه ای از گروه ها هستند. کاربران می توانند با افزودن گروه هایی که دارای تم مشابه هستند، یک انجمن ایجاد کنند. مدیران این انجمن ها همچنین می توانند گروه های موجود در آنها را مدیریت کرده و در صورت لزوم به همه گروه ها پیام ارسال کنند. به این ترتیب گفتگوها در هر گروه طبق روال گذشته ادامه خواهد داشت و در صورت انتشار بیانیه یا اطلاعیه ای از سوی مدیریت ارشد (مدیر جامعه) و یا ایجاد تغییرات، به صورت همزمان برای تمامی گروه ها قابل مشاهده خواهد بود. علاوه بر این، انجمن، مانند همه چت های معمولی، از رمزگذاری جهانی پشتیبانی می کند.

واتساپ

بدیهی است که برخلاف سایر اپلیکیشن های مشابه، جستجو و کشف جوامع در واتس اپ امکان پذیر نخواهد بود. این شبکه اجتماعی همچنین برای جلوگیری از انتشار اطلاعات نادرست در گروه‌های اجتماعی، امکان ارسال پیام‌ها را به پنج گروه در یک زمان محدود کرده و آن‌ها را به یک گروه کاهش می‌دهد.


بیشتر بخوانید:


واتس‌اپ همچنین هشدار می‌دهد که اگر با فعالیت‌های غیرقانونی، خشونت‌آمیز یا نفرت‌انگیز در جامعه مواجه شود، این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که از دسترسی همه اعضا یا مدیرانی که از چنین فعالیت‌هایی مطلع هستند، خودداری کند.

در عین حال، شاهد بهبود عملکرد گروه های فردی خواهیم بود. این گروه ها چه بخشی از یک جامعه باشند و چه نباشند، از پیشرفت های جدید بهره مند خواهند شد.

  Huawei Watch D رسما معرفی شد

واتساپ

به عنوان مثال، گروه ها می توانند از طریق ایموجی ها به پیام ها پاسخ دهند. این به اعضا اجازه می‌دهد تا با ارسال ایموجی‌ها در زیر یک پیام بدون نیاز به ارسال پیام‌های فردی پاسخ دهند. علاوه بر این، مدیران گروه می توانند پیام های مورد نظر خود را از گروه حذف کنند و این پیام ها در تمام دستگاه های کاربر حذف خواهند شد. همچنین انتظار می‌رود محدودیت اندازه اشتراک‌گذاری فایل کاهش یابد که به کاربران واتس‌اپ اجازه می‌دهد تا فایل‌هایی تا حجم ۲ گیگابایت را آپلود کنند. در نهایت، تماس های صوتی نیز تا 32 عضو را پشتیبانی می کند.

ویژگی‌های جدید ذکر شده برای برخی از گروه‌های کاربری منتخب از این هفته به بعد در دسترس خواهد بود و سپس به آرامی به گوشی‌ها و تبلت‌های همه افراد راه پیدا می‌کند.

آقای بلیط


دیدگاهتان را بنویسید