اپل دوربین تله فوتو جدید را به آیفون 15 اضافه می کند؟!


خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

به گفته برخی منابع در صنعت موبایل، یکی از بزرگترین تامین کنندگان ماژول های OIS (لرزش دوربین) و درایوهای فوکوس خودکار در کره جنوبی با اپل همکاری می کند. غول کوپرتینویی سال گذشته از Jahwa بازدید کرد و برخی تخمین می زنند که سازنده ماژول OIS بیش از 155 میلیون دلار برای ساخت یک کارخانه جدید هزینه خواهد کرد.

با توجه به حجم سرمایه گذاری و این واقعیت که اپل اغلب از تامین کنندگان خود می خواهد که خطوط تولید خود را صرفاً برای نیازهای شرکت بسازند، اقدام جاهوا برای راه اندازی کارخانه جدید می تواند نشانه قوی همکاری بین این دو شرکت باشد. جالب است بدانید که Jahwa ماژول های OIS مورد نیاز سامسونگ رقیب اپل را نیز تامین می کند.

دوربین آیفون

اگر سخت‌افزار دوربین که از خط تولید جدید Jahwa توسعه می‌یابد و انتظار می‌رود برای دوربین‌های تله فوتو استفاده شود، در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۳ آغاز شود، می‌تواند برای استفاده در سری آیفون ۱۵ سال آینده آماده شود.

در حال حاضر مشخص نیست که اپل تصمیم دارد دوربین تله فوتو پریسکوپ را به آیفون خود اضافه کند، اما همکاری این شرکت با Jahwa نشان می دهد که موضوع افزودن دوربین زوم پیشرفته زیر سوال است.

آقای بلیط


  شبکه اجتماعی ترامپ با نام Truth Social فردا راه اندازی می شود

دیدگاهتان را بنویسید