آیا مایکروسافت تصویر زمینه پیش فرض ویندوز 11 را تغییر می دهد؟!


خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

هنگامی که ویندوز را نصب می کنید، اولین چیزی که همیشه بعد از بوت شدن سیستم عامل مشاهده می کنید، تصویر زمینه پیش فرض مایکروسافت است. با این حال، این تجربه ممکن است به زودی تغییر کند، زیرا مایکروسافت در حال کار بر روی یک تصویر زمینه جدید برای ویندوز 11 است. این بار تصویر باید پویا باشد! با دی جی همراه باشید

تصویر زمینه جدید ویندوز 11 پیش فرض

به گزارش نیووین، مایکروسافت می خواهد تصویر زمینه معروف ویندوز 11 به نام بلوم را با تصویر جدیدی جایگزین کند. والپیپر بلوم مانند یک گل آبی هنری به نظر می رسد و امروزه به نمادی برای ویندوز 11 تبدیل شده است.

با این حال، مایکروسافت در نظر دارد مسئولیت نمایش والپیپر Windows Spotlight را واگذار کند. حالا اگر صفحه قفل ویندوز 11 را شخصی سازی کرده اید و می خواهید هر روز یک عکس تصادفی از یک صحنه زیبا در این صفحه ببینید، این Windows Spotlight است که به شما کمک می کند.

تاکنون مایکروسافت به طور رسمی اعلام نکرده است که والپیپر بلوم را تغییر خواهد داد. البته این تغییر قبلاً روی بیلدر 22598 در ویندوز 11 اعمال شده است و در صورت رسیدن به نسخه اصلی می تواند سال ها بعد سیستم والپیپر روی پلتفرم ویندوز را تغییر دهد.

Windows Spotlight
نمونه ای از تصویر زمینه Windows Spotlight در صفحه قفل

یک تغییر جالب برای ویندوز 11

هنوز مشخص نیست که او پس از ترک این سمت چه خواهد کرد. با این حال، به دلیل ماهیت پویای Windows Spotlight، مایکروسافت ممکن است سعی کند کاربران خود را متقاعد کند تا برخی از اطلاعات را ببینند و روی برخی از پیوندها کلیک کنند.

  بالاخره آیفون SE 3 معرفی شد

اگر از Windows Spotlight در صفحه قفل ویندوز استفاده می کنید، احتمالاً متوجه توضیحات متنی کوچکی شده اید که در گوشه های تصویر ظاهر می شود. این بخش‌ها معمولاً یک سؤال یا توضیح کلی در مورد تصویر ارائه می‌دهند یا از شما دعوت می‌شود با کلیک بر روی تصویر، اطلاعات بیشتری در مورد آن کسب کنید. با کلیک بر روی یک پیوند، مرورگر Edge نیز باز می شود و اطلاعاتی در مورد موضوع تصویر در مرورگر Bing ارائه می دهد.

این ویژگی به ظاهر کوچک مزایای زیادی برای مایکروسافت دارد. زیرا آنها استفاده از Bing و مرورگر Edge را بیش از هر زمان دیگری تشویق می کنند. بر این اساس، مایکروسافت احتمالا امیدوار است با کلیک بر روی این پیوندها برای اطلاعات بیشتر با آپلود تصاویر Spotlight در دسکتاپ، کاربران بیشتری را به دست آورد.

هر روز کاغذ دیواری جدید

از آنجایی که تغییر والپیپر در حال حاضر در کانال توسعه دهنده است، باید در نظر داشت که هرگز به نسخه نهایی نخواهد رسید. با این حال، اگر چنین تغییری ایجاد شود، ممکن است زمان خداحافظی با نماد فعلی ویندوز 11، که Bloom Wallpaper است، فرا رسیده باشد. نظر شما چیه؟ آیا با تغییر والپیپر پیش فرض ویندوز 11 موافقید؟

آقای بلیط


دیدگاهتان را بنویسید