آپدیت جدید ویندوز 10 با نام 21H2 منتشر شد


خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

سال گذشته گمانه زنی های زیادی در مورد انتشار به روز رسانی جدید و مهم ویندوز 10 به نام Sun Valley وجود داشت و مایکروسافت در اواخر سال 2021 شروع به انتشار نسخه محدودی از این به روز رسانی به نام Windows 10 21H2 کرد. خبر خوب این است که غول فناوری اکنون ویندوز 21 21H2 را برای نسخه عمومی ارتقا می دهد و همه کاربران ویندوز 10 می توانند با مراجعه به بخش Windows Update در تنظیمات رایانه یا لپ تاپ خود، آن را دریافت کنند. برای مشاهده جزئیات آپدیت جدید ویندوز 11 با دی جی همراه باشید.

به روز رسانی ویندوز 10 21H2 برای همه در دسترس است

مایکروسافت اخیراً لیست تغییرات خود را در ویندوز 10 نسخه 21H2 به روز کرده و این آپدیت جدید را در اختیار طیف وسیعی از کاربران قرار داده است. این به روز رسانی بیشتر بر روی نیازهای کاربران تجاری و تجاری تمرکز دارد و بسیار کوچکتر از به روز رسانی اصلی ویندوز 11 است.بنابراین کسانی که رایانه هایشان حداقل شرایط لازم برای اجرای ویندوز 11 را ندارد می توانند این به روز رسانی را برای سیستم های خود دریافت کنند.بر اساس ویندوز 10 .

به روز رسانی ویندوز 10 21H2 در درجه اول از استانداردهای WPA3 H2E پشتیبانی می کند که امنیت Wi-Fi را بهبود می بخشد و از محاسبات GPU در زیرسیستم لینوکس ویندوز برای کارهای یادگیری ماشین پشتیبانی می کند. علاوه بر این، به‌روزرسانی جدید ویندوز 10 استفاده از سیستم‌های بدون رمز Windows Hello را در یک محیط تجاری آسان‌تر می‌کند.

  مدیاتک به زودی تراشه Density 8100 را معرفی خواهد کرد

ویندوز 10 21H2

مایکروسافت معمولاً ویژگی های جدید زیادی را به این به روز رسانی های مهم ویندوز اضافه می کند. با این حال، نسخه 21H2 ویندوز 10 چیز زیادی به ارمغان نمی آورد. با این حال، می توان انتظار داشت که این شرکت در به روز رسانی های آینده به تدریج ویژگی های جدیدی را به ویندوز 10 اضافه کند. درست مانند هنگام افزودن ویژگی های جدید به بخش های جستجوی ویندوز 10 و 11.

شایان ذکر است که انتشار آپدیت جدید ویندوز 10 در حالی صورت می گیرد که مایکروسافت قصد دارد در هفته های آینده پشتیبانی از برخی از نسخه های قدیمی ویندوز 10 را کاهش دهد. این شرکت پشتیبانی از ویندوز 10 نسخه 1909 (برای مشتریان شرکتی و آموزشی) و نسخه 20H2 (برای نسخه های خانگی و پرو) را از 10 می (20 می) متوقف خواهد کرد.

بنابراین، اگر از ویندوز 10 روی دسکتاپ یا لپ‌تاپ خود استفاده می‌کنید، با رفتن به بخش Updates and Security در منوی تنظیمات سیستم و کلیک کردن روی دکمه Check for Updates، به‌روزرسانی جدید 21H2 را فورا دریافت کنید. همچنین اگر آن را دریافت کردید، حتماً نظر خود را در مورد نسخه جدید ویندوز 10 با ما در میان بگذارید.

آقای بلیط


دیدگاهتان را بنویسید