تاریخ عرضه گوشی تاشو هواوی میت XS2 اعلام شد


خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

هوآوی صبح امروز با عرضه پوستر تبلیغاتی پرچمدار آینده خود با تاشو از ارائه این گوشی خبر داد. بر همین اساس قرار است هواوی میت ایکس اس 2 در 28 آوریل در چین معرفی شود. هواوی از رویداد قبل از خود، با عنوان “رویداد پرچمدار تاشو و آخرین محصولباید دید آیا محصولی غیر از Mate XS2 معرفی خواهد شد یا خیر.

پوستر Huawei Mate XS 2

با توجه به پوستر هواوی، به نظر می رسد که میت XS2 از طراحی جدیدی برای لولا استفاده کرده است و در این قسمت شاهد پیشرفت هایی خواهیم بود. البته امیدواریم هواوی علاوه بر لولا، زمینه های دیگری مانند عمر باتری را نیز بهبود بخشیده باشد. در این میان طراحی نسخه اصلی این گوشی چندان جالب و پولی به نظر نمی رسید و امیدواریم بازنگری جدی در این زمینه صورت گرفته باشد.

هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد مشخصات سخت افزاری و نرم افزاری هواوی میت ایکس اس 2 به بیرون درز نکرده است، اما MyFixGuide اخیرا گوشی 4G با شماره مدل PAL-AL00 را نام گذاری کرده است که گفته می شود گوشی تاشو پرچمدار جدید هواوی است. در این لیست به پردازنده کرین 9000 و سیستم عامل هارمونی اشاره شده است که البته اغراق آمیز به نظر نمی رسد.

هواوی میت ایکس اس

اولین نسخه هواوی میت ایکس اس تقریبا دو سال پیش عرضه شد و ما هنوز نخواهیم دید که طی دو سال اخیر چه پیشرفت ها و پیشرفت هایی در طراحی گوشی های تاشو رخ داده است. این شرکت چینی که زمانی یکی از بزرگترین تولیدکنندگان گوشی های هوشمند بود، در حال حاضر چندان راضی نیست و فعالیت آن در بازارهای بین المللی بسیار محدود است. در مورد Mate XS2، هنوز مشخص نیست که آیا در بازارهای جهانی به فروش می رسد یا خیر.

آقای بلیط


  راه‌اندازی مجدد Fantastic Four داستان منشأ را روایت نمی‌کند

دیدگاهتان را بنویسید