تماس صوتی گروهی واتس اپ با ظاهری جدید و پشتیبانی برای 32 نفر به روز شد


خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

واتس‌اپ اخیراً علاوه بر قابلیت انجمن، محدودیت تماس‌های صوتی گروهی را کاهش داده است. اکنون این پلتفرم شبکه اجتماعی محبوب به طور رسمی امکان افزودن 32 کاربر به تماس های صوتی گروهی اندروید و iOS را فراهم کرده است. همچنین اپلیکیشن Meta یک رابط کاربری جدید برای تماس های گروهی دریافت می کند و ویژگی هایی مانند برجسته سازی بلندگو، شکل موج و موارد دیگر به آن اضافه شده است. برای مشاهده جزئیات آپدیت جدید واتس اپ با ما همراه باشید.

تماس صوتی گروهی 32 نفر در واتس اپ

واتس اپ در جدیدترین آپدیت خود برای اندروید و iOS با رابط کاربری جدید خود امکان گروه بندی تماس های صوتی را با ۳۲ نفر فراهم کرد. کاربران اندروید باید اپلیکیشن واتس اپ را به نسخه 2.22.9.73 به روز کنند و کاربران iOS برای دسترسی به ویژگی های جدید باید نسخه 22.8.80 را دانلود کنند. لیست تغییرات نسخه جدید در اپ استور اپل نیز به طراحی به روز حباب های پست صوتی در کنار پیشرفت های جزئی دیگر اشاره دارد.

تماس صوتی گروهی در واتس اپ

با آپدیت جدید واتس اپ، کاربران می توانند حداکثر 32 نفر را برای شرکت در تماس های صوتی گروهی جمع آوری کنند، این ویژگی می تواند برای جلسات خانوادگی و جلسات اداری بسیار مهم و مفید باشد. برای سهولت مدیریت این تعداد شرکت کننده، واتس اپ تغییراتی را در رابط چت گروهی اعمال کرده و برای هر کاربر از بلوک های مربعی استفاده می کند که نام، تصویر پروفایل و شکل موج میکروفون در آن به راحتی قابل مشاهده است. شکل موج به انیمیشنی اطلاق می شود که در هنگام صحبت کردن شخص نمایش داده می شود و طول موج نشان داده شده بسته به شدت صدا افزایش یا کاهش می یابد.

  فیلم Ghost of Tsushima محصولی کاملاً ژاپنی خواهد بود

هنگامی که کاربر صحبت می کند، بلوک برجسته می شود و انیمیشن شکل موج شروع به حرکت می کند. برای سایر کاربرانی که صحبت نمی کنند، بلوک ها بدون تغییر باقی می مانند و شکل موج صاف می ماند. علاوه بر این، هنگامی که کاربران میکروفون خود را بی صدا می کنند، نماد بی صدا میکروفون در بلوک های آنها ظاهر می شود.

تماس صوتی گروهی در واتس اپ

با پیشرفت‌های واتس‌اپ برای تماس‌های صوتی گروهی، قصد دارد ویژگی انجمن را افزایش دهد. انجمن ها به کاربران اجازه می دهند چت های گروهی خود را بهتر سازماندهی و مدیریت کنند. این شرکت همچنین در حال کار بر روی ویژگی بسیار کارآمدتری برای نظرسنجی های گروهی است که به زودی در دسترس عموم قرار خواهد گرفت تا تجربه چت گروهی را بهبود بخشد.

قبل از انتشار آپدیت جدید، حداکثر تعداد تماس های گروهی در واتس اپ 8 نفر بود و شاهد تحول بزرگی در این زمینه هستیم. تا سال 2020، واتس اپ تعداد کاربران چت گروهی را دو برابر کرده و به هشت نفر رسانده است و سال گذشته شاهد بودیم که این پیام رسان ها قابلیت پیوستن به چت های گروهی را اضافه کردند. نظر شما در مورد ویژگی های جدید تماس گروهی واتس اپ چیست؟ آیا این ویژگی ها می توانند جایگاه واتس اپ را در بازار رسانه های اجتماعی تقویت کنند؟ نظرات خود را از طریق بخش نظرات زیر این مقاله با ما در میان بگذارید.

آقای بلیط


دیدگاهتان را بنویسید