ایلان ماسک در توییتر نوشت؛ خرید 44 میلیارد دلاری!


خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

هفته گذشته ایلان ماسک پیشنهاد خود را برای خرید کلی توییتر و حذف آن از بازار سهام اعلام کرد. ابتدا به نظر می رسید توییتر این پیشنهاد را رد کند اما پس از چند روز نظر مدیران این شرکت به خصوص جک دورسی تغییر کرد و دیروز رسما اعلام کردند که پیشنهاد ماسک را می پذیرند!

بر اساس یک بیانیه مطبوعاتی در توییتر، این شرکت قبلاً “با یک قرارداد نهایی وارد شده است که براساس آن توسط یک شخص حقوقی که کاملاً متعلق به ایلان ماسک است، خریداری می شود.” ارزش این معامله 54.20 دلار برای هر سهم است که به صورت نقدی توسط ماسک پرداخت می شود. بنابراین خرید توییتر حدود 44 میلیارد دلار هزینه دارد و پس از تکمیل آن (که ممکن است ماه ها طول بکشد زیرا تمام نظارت ها باید انجام شود)، توییتر به یک شرکت خصوصی تبدیل می شود و سهام آن دیگر در هیچ بورسی معامله نمی شود.

ایلان ماسک در توییتر

ایلان ماسک گفت: خبر خرید توییتر رسمی شده است.

آزادی بیان پایه و اساس دموکراسی موثر است و توییتر میدان شهری دیجیتالی است که در آن موضوعاتی که برای آینده بشریت اهمیت حیاتی دارند مورد بحث قرار می گیرد. من می‌خواهم توییتر را با افزودن ویژگی‌های جدید، باز کردن قفل الگوریتم‌ها برای افزایش اعتماد به نفس کاربر، مقابله با ربات‌های هرزنامه و احراز هویت همه، بهتر از همیشه کنم. توییتر پتانسیل بسیار زیادی دارد و من مشتاقانه منتظر همکاری با این شرکت و جامعه کاربرانش هستم.

نظر شما در مورد خرید توییتر توسط ایلان ماسک چیست؟ آیا هدف او واقعاً همان چیزی است که می گوید؟ فراموش نکنید که نظرات خود را از طریق قسمت نظرات با ما و سایر خوانندگان دی جی به اشتراک بگذارید.

آقای بلیط


  تکذیب شایعات فروش الکترونیک آرتز

دیدگاهتان را بنویسید