اینستاگرام به زودی قابلیت ارسال پست را اضافه خواهد کرد


خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

اینستاگرام در حال آزمایش ویژگی جدیدی است که به کاربران اجازه می دهد پست های خاصی را به پروفایل خود در بالای صفحه ضمیمه کنند. این ویژگی جدید در حال حاضر در نسخه بتا است و برای کاربران منتخب در دسترس است. کاربرانی که به این ویژگی دسترسی دارند، گزینه “Pin to your account” را در منوی سه نقطه ای کنار پست ها مشاهده می کنند و انتخاب می کنند که پست مورد نظر را به کدام یک پین کنند.

امکان پین کردن یا پین کردن یک پست خاص به یک حساب کاربری برای افرادی که می خواهند پست های مورد علاقه آنها همیشه برای مخاطبانشان قابل مشاهده باشد بسیار مفید خواهد بود. این ویژگی همچنین می‌تواند برای تولیدکنندگان محتوا که دائماً پست‌های جدید ارسال می‌کنند، اما می‌خواهند یک پست خاص را برجسته کنند، مفید باشد.

کاربران اینستاگرام از این پس می‌توانند عکس‌ها و ویدیوهای کوتاه را به صورت استوری در حساب کاربری خود آپلود کنند، اما ویژگی جدید این ویژگی را به پست‌ها نیز گسترش می‌دهد. اگرچه اکنون می توانید یک پست را به یک استوری پیوند دهید و سپس آن داستان را به حساب خود پین کنید، اما این ویژگی جدید این فرآیند را بسیار ساده تر و اساسی تر می کند. شایان ذکر است که این ویژگی مشابه ویژگی «Pin it to your account» در توییتر است که به شما امکان می دهد همیشه یک توییت در بالای فید شخصی خود داشته باشید.

اینستاگرام

به نظر می رسد اینستاگرام حداقل چند ماه است که روی این ویژگی جدید کار می کند. زیرا در اوایل سال 2022 فردی به نام الساندرو پالوزی توانست با مهندسی معکوس کدها را شناسایی کند.

  گلکسی E51 هر سال تنها دو به‌روزرسانی امنیتی دریافت می‌کند!

مرحله آزمایشی پست های منتشر شده حدود یک هفته پس از اینکه اینستاگرام اخیرا اعلام کرد قصد دارد قسمت “آخرین” را به عنوان آزمایشی از هشتگ برخی از کاربران حذف کند، آغاز می شود. حالا وقتی روی هشتگ اینستاگرام کلیک می‌کنید، به صفحه‌ای هدایت می‌شوید که در آن می‌توانید مطالب ارسال شده با این هشتگ را در سه دسته مجزا بهترین، جدیدترین و حلقه‌ها مشاهده کنید. با این تغییر جدید، برخی از کاربران تنها به تب Top و Reels دسترسی دارند. بنابراین، به نظر می رسد اینستاگرام قصد دارد ویژگی Reels را که رقیب TikTok است، بیشتر تبلیغ کند. همچنین، دسته برتر بر روی پست هایی تمرکز خواهد کرد که بیشترین تعامل را با مخاطب دارند.

آقای بلیط


دیدگاهتان را بنویسید