تصاویر واقعی از شیائومی 12 لایت منتشر شد


خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

شیائومی سری 12 که از سه مدل مختلف تشکیل شده است، اواخر سال گذشته معرفی شد. در این میان، شیائومی 12 ایکس به عنوان مقرون به صرفه ترین مدل این سری ارائه شد، اما همچنان از مشخصات رده بالایی بهره می برد و تجربه نسبتا کاملی از پرچمداران شیائومی است که قیمت بسیار کمتری داشتند. در واقع از طراحی مشابه دو مدل دیگر استفاده می کند، فقط CPU کمی ضعیف تر است.

این را گفتیم تا بدانید که ظاهرا شیائومی هنوز با سری 12 به پایان نرسیده است و باید مدل مقرون به صرفه تری به نام شیائومی 12 لایت به این سری اضافه شود. با اینکه مدت هاست شایعات پیرامون این گوشی شنیده می شود اما امروز شاهد انتشار اولین عکس های آن هستیم که در ادامه مشاهده می کنید.

شیائومی 12 لایت

شیائومی چند سالی است که نسخه های سبک پرچمداران خود را عرضه می کند و این روند برای سری 12 شیائومی نیز تکرار خواهد شد.مثل همیشه مدل لایت شباهت های زیادی با سری اصلی خواهد داشت اما از نظر سخت افزاری شاهد تفاوت های قابل توجهی خواهیم بود. تقریبا در تمام قسمت های مهم . . طراحی کلی قاب تقریباً مانند مدل های قبلی شیائومی 12 باقی مانده است و با توجه به تصاویر می توان گفت که حداقل ماژول دوربین عقب که در گوشه سمت راست بالایی نصب شده است، طراحی شناخته شده ای است.

برخلاف مدل‌های فعلی شیائومی 12 که دارای قاب فلزی درجه یک هستند، به نظر می‌رسد شیائومی 12 لایت از همان طراحی پلاستیکی شیائومی 11 لایت استفاده می‌کند که احتمالاً تلاشی برای پایین نگه داشتن قیمت‌ها است. یکی دیگر از تغییرات قابل توجه طراحی مکعبی گوشی است. تاکنون گوشی های اندرویدی زیادی را دیده ایم که شبیه آیفون 12 بوده و لبه های بسیار صافی دارند. یکی از مهم ترین این گوشی ها گلکسی اس 22 است و حالا به نظر می رسد شیائومی 12 لایت از این سبک طراحی تقلید خواهد کرد.

  اشتباهات رایج نویسندگان در SEO

شیائومی 12 لایت

تصاویر فاش شده استفاده از دوربین 108 مگاپیکسلی در پشت قاب را نشان می دهد. اگرچه این دوربین از نظر تعداد مگاپیکسل بهتر است، اما انتظار عملکرد بهتر از دوربین 50 مگاپیکسلی شیائومی 12، 12 پرو و ​​12 ایکس را نداشته باشید! همانطور که قبلاً بارها اشاره کردیم، مگاپیکسل به تنهایی نمی تواند معیار خوبی برای کیفیت بالای یک گوشی باشد و اینجا هم همینطور خواهد بود. اما در مجموع هنوز اطلاعات زیادی از مشخصات سخت افزاری شیائومی 12 لایت نداریم و امیدواریم به زودی اطلاعات جدیدی از این گوشی به بیرون درز کند.

آقای بلیط


دیدگاهتان را بنویسید