گوگل پیکسل تاشو دارای صفحه نمایش 5.8 اینچی خواهد بود


خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

به گفته راس یانگ، یک منبع داخلی در صنعت موبایل، اولین گوشی تاشو گوگل پیکسل دارای صفحه نمایش داخلی به اندازه گلکسی زد فولد 4 است، اما نمایشگر خارجی کوچک تری خواهد داشت. این گوشی که احتمالا Pixel Notepad نامیده می شود، دارای صفحه نمایش 5.8 اینچی در قسمت بیرونی بدنه است که پهن تر اما کوتاه تر از نمایشگر 6.19 اینچی ZFold 4 است.

با توجه به مشخصات ذکر شده برای نمایشگر خارجی و همچنین اینکه گفته می شود هر دو گوشی تاشو دارای نمایشگر داخلی یکسان هستند، می توان نتیجه گرفت که پیکسل نوت پد نسبت تصویر وسیع تری نسبت به ZFold 4 خواهد داشت و این در راستای شایعات قبلی. همچنین کاملاً مناسب است.

یانگ به تاریخ عرضه اولین گوشی تاشو گوگل اشاره ای نکرد، اما می توان انتظار داشت که در پاییز و با عرضه پیکسل 7 شاهد آن باشیم. پیش از این، انتظار می رفت گوگل در سال 2021 به طور رسمی وارد رقابت تاشو شود، اما در نهایت با این حال، ، این یک سال دیگر به تعویق افتاد.

دوربین سلفی گوگل

انتظار می رود طراحی پیکسلی نوت پد بیشتر به Oppo Find N شباهت داشته باشد و برخلاف Galaxy Z Fold 3، بدنه ای پهن و کوتاه دارد. به احتمال زیاد گوگل از تراشه داخلی جدید خود یعنی تانسور در این گوشی استفاده خواهد کرد اما گفته می شود سخت افزار دوربین کمی قدیمی خواهد بود. در واقع به نظر می رسد گوگل قصد دارد از سنسور 12.2 مگاپیکسلی IMX363 که در سری های 2 تا 5 پیکسلی استفاده می کند، در کنار سنسور 12 مگاپیکسلی زاویه باز IMX386 و دو سنسور 8 مگاپیکسلی IMX355 برای سلفی استفاده کند. دوربین.

  تصویر جدید گوگل پیکسل 6 ای طراحی پرچمدار مشابهی را نشان می دهد

همچنین، دوربین سلفی داخلی در نمایشگر داخلی احتمالاً از مکانیزم پیشرفته ای برای پنهان شدن از دید استفاده می کند. مکانیزمی که گوگل ثبت اختراع کرد (تصویر بالا) و باید دید که آیا برای استفاده نهایی آماده است یا خیر.

آقای بلیط


دیدگاهتان را بنویسید