Black Shark 5 Pro فراتر از AnTuTu است. اسنپدراگون 8 نسل 1 همچنان پیشتاز است


خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

آخرین رتبه بندی AnTuTu نشان می دهد که کوالکام بر بازار گوشی های پرچمدار و میان رده تسلط دارد. نه گوشی از 10 پرچمدار برتر ماه گذشته مجهز به اسنپدراگون 8 نسل 1 هستند، در حالی که 7 گوشی از 10 گوشی میان رده برتر نیز از اسنپدراگون 870 استفاده می کنند. با دی جی همراه باشید.

با این حال، گوشی های مجهز به Dimension 8100 نیز موفق بوده و در خط مقدم میان رده ها قرار دارند. اما در مجموع گوشی گیمینگ Black Shark 5 Pro عنوان قدرتمندترین گوشی را در آوریل 2022 از آن خود کرد.

گل سرسبد AnTuTu

البته تسلط اسنپدراگون 8 نسل 1 در رتبه بندی AnTuTu چین نیز کاملا قابل پیش بینی بود. از آنجایی که Exynos 2200 در چین فروخته نمی شود، Dimension 9000 به تازگی راهی بازار شده است و تراشه های سری Crane هواوی عملاً بی رقیب هستند. بنابراین بدون رقیب قدرتمند، اسنپدراگون 8 نسل 1 برای تسلط بر بازار مشکلی ندارد.

بنچمارک AnTuTu عملکرد CPU را به چهار روش آزمایش می کند: CPU، GPU، تجربه کاربر و عملکرد حافظه. با این حال، سازندگانی هستند که به طور خاص سخت افزار خود را برای افزایش رتبه AnTuTu تنظیم می کنند تا بتوانند اعتماد بازار موبایل را به دست آورند.

AnTuTu متوسط

از نظر گوشی های میان رده و میان رده، Dimension 8100 با اختلاف پیشتاز است، اما Snapdragon 870 در بیشتر بهترین گوشی ها استفاده می شود. مطمئنا در آینده و با ظهور گوشی های بیشتری که از تراشه های مدیاتک استفاده می کنند، این لیست می تواند تغییرات زیادی داشته باشد. اما با توجه به مشکلات زنجیره تامین که صنعت موبایل را در سال‌های اخیر گرفتار کرده است، چنین انتظاری به این زودی برآورده نخواهد شد.

آقای بلیط


  بهترین تم های وردپرس برای ویژوال کامپوزر

دیدگاهتان را بنویسید