محدودیت تعداد اعضای گروه های واتس اپ به 512 نفر افزایش می یابد


خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

واتس اپ اخیراً شروع به ارائه برخی از مورد انتظارترین ویژگی ها مانند پیام رسانی فوری و ارائه آنها به کاربران در سراسر جهان کرده است. پلتفرم پیام رسان متعلق به متا نیز اعلام کرد که به زودی تعداد اعضای گروه را افزایش خواهد داد. با دی جی همراه باشید.

محدودیت تعداد اعضای گروه های واتس اپ در حال افزایش است

واتس اپ در یک پست وبلاگ اخیر فاش کرد که به زودی به کاربران اجازه می دهد 512 عضو را به یک گروه اضافه کنند. این دو برابر محدودیت فعلی 256 عضو در هر گروه در واتس اپ است. انتظار می رود این ویژگی به آرامی در دسترس کاربران قرار گیرد و انتظار داریم به زودی در اندروید و iOS در اختیار کاربران واتس اپ قرار گیرد.

این تغییر مطمئناً برای بسیاری از افراد جذاب خواهد بود. به خصوص برای آن دسته از شرکت ها و سازمان هایی که می خواهند گروه های بزرگی از افراد را در پیام رسان های واتس اپ تشکیل دهند و با آنها تعامل داشته باشند. اگرچه 512 عضو یک گام بزرگ رو به جلو برای گروه های واتس اپ است، اما هنوز تا محدود شدن به 20000 عضو در تلگرام، یکی دیگر از محبوب ترین پلتفرم های پیام رسان جهان فاصله زیادی دارد.

علاوه بر این، واتس اپ قابلیت آپلود فایل ها تا 2 گیگابایت را اضافه می کند و مانند همیشه، این فایل ها در هر مکانی رمزگذاری می شوند. این افزایش قابل توجهی بیش از حد مجاز 100 مگابایت است و البته باعث می شود واتس اپ از رقیب قدرتمند خود تلگرام پیشی بگیرد که به شما امکان می دهد تا فایل های حداکثر 1.5 گیگابایت را به صورت رایگان آپلود کنید. پلتفرم پیام‌رسانی فوری استفاده از اتصال Wi-Fi را برای انتقال فایل‌های حجیم توصیه می‌کند و یک رمز فرآیند انتقال برای اطلاع کاربر از پیشرفت ایجاد کرده است. این ویژگی برای اولین بار در آخرین نسخه بتا واتس اپ اضافه شد و اکنون در دسترس عموم قرار گرفته است.

  نقد و بررسی فیلم Jurassic World Dominion | ترکیبی از نوستالژی و کلیشه

واتساپ

همانطور که در ابتدا ذکر شد، Quick Message Response هم اکنون در واتس اپ در دسترس عموم قرار گرفته و توسط آخرین نسخه های اپلیکیشن در سیستم عامل های مختلف پشتیبانی می شود. با استفاده از این ویژگی، کاربران می توانند به راحتی و با لمس طولانی یک پیام، یکی از 6 ایموجی موجود را برای پاسخ به این پیام انتخاب کنند. واتس اپ تایید کرده است که به زودی ایموجی های بیشتری را به لیست اضافه می کند.

در پایان شایان ذکر است که واتس اپ در ادامه روند رو به رشد خود به تازگی قابلیتی به نام Community برای مدیریت بهتر گروه ها ارائه کرده است تا مدیران گروه ها بتوانند به راحتی تمامی گروه های خود را در یک مکان مدیریت کنند. البته این قابلیت هنوز عمومی نیست و باید دید چه زمانی برای همه کاربران فعال می شود.

نظر شما چیه؟ آیا فکر می کنید واتس اپ تصمیم مثبتی برای افزایش تعداد اعضای گروه است؟ به نظر شما آیا این پیام رسان ها می توانند رقبای قدرتمند خود مانند تلگرام را شکست دهند؟ در قسمت نظرات به ما اطلاع دهید.

آقای بلیط


دیدگاهتان را بنویسید