آیفون 15 بالاخره با پورت USB-C وارد بازار خواهد شد!


خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

به گفته مینگ چی کو، تحلیلگر ارشد، آیفون 15 اولین آیفونی خواهد بود که از پورت محبوب USB-C به جای لایتنینگ استفاده می کند. او ظاهرا این اطلاعات را از منابعی در زنجیره تامین اپل دریافت کرده و البته باید توجه داشت که پیش بینی های این تحلیلگر اغلب به حقیقت می پیوندد. با دی جی همراه باشید

در سال‌های اخیر و با نزدیک شدن به زمان عرضه آیفون‌های جدید، شایعاتی مبنی بر جایگزینی درگاه لایتنینگ اختصاصی اپل با پورت USB-C استانداردتر و بهتر منتشر شده است، اما کوپرتینویی تاکنون چنین اقدامی انجام نداده است. ما از سال 2017 به طور مرتب چنین شایعاتی را می شنویم و حتی خود مینگ چی کو نیز در طول این سال ها چندین بار چنین حرکتی را پیش بینی کرده است.

آیفون 15 با پورت USB-C

اما در هر صورت اگر اطلاعات اخیر درست باشد، سری آیفون 14 جدیدترین سری گوشی های اپل خواهند بود که از پورت لایتنینگ استفاده می کنند. اپل اکنون بیشتر دستگاه‌های خود را به USB-C منتقل می‌کند و به استثنای آیفون، تنها یک آی‌پد ارزان‌قیمت و یک آی‌پد با پورت لایتنینگ تولید می‌کند.

عدم تمایل اپل به استفاده از پورت USB-C در گوشی های خود، برخی از مهندسان مستقل را بر آن داشته است تا نمونه اولیه مدل های آیفون با این پورت را ارائه کنند و آنها را با قیمت های گزاف به فروش برسانند.


بیشتر بخوانید:


استفاده از USB-C در گوشی‌های آیفون 15 می‌تواند مزایای زیادی داشته باشد، از جمله شارژ سریع‌تر و اتصال گسترده‌تر، به خصوص با دستگاه‌های USB-C اپل. در ضمن، اگر فکر می کنید اپل با رفتن به USB-C ضرر قابل توجهی می کند، سخت در اشتباه هستید، زیرا کابل USB-C به Lightning دقیقاً همان قیمت کابل USB-C به USB-C این شرکت است. وب سایت برای فروش

آقای بلیط


  SEO 2019 با توجه به روندهای شناسایی شده توسط بازاریابان بزرگ دیجیتال در سراسر جهان

دیدگاهتان را بنویسید