تعداد محدودی از توسعه دهندگان در WWDC 2022 شرکت خواهند کرد


خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

اپل قبلاً اعلام کرده بود که کنفرانس جهانی توسعه دهندگان امسال (WWDC 2022) در تاریخ 6 تا 10 ژوئن (16 تا 20 ژوئن) برگزار خواهد شد و به صورت آنلاین پخش خواهد شد. با این حال اکنون می دانیم که این رویداد شرکت کنندگانی نیز خواهد داشت که البته محدود خواهد بود. سخنرانی مقدماتی کنفرانس همچنان از قبل ضبط شده است، اما درهای اپل پارک در کوپرتینو به روی تعداد محدودی از توسعه دهندگان باز خواهد بود.


بیشتر بخوانید:


این گروه از توسعه دهندگان می توانند جذابیت اصلی مهندسان و طراحان اپل را تماشا کنند. کسانی که مایل به شرکت در کنفرانس هستند باید چند روز پیش به صورت آنلاین درخواست می دادند و اپل در حال ارسال دعوت نامه است.

اپل پارک
نمای اپل پارک، محل برگزاری WWDC 2022

به گفته اپل، همه شرکت کنندگان باید پروتکل های ایمنی و بهداشت این شرکت را رعایت کنند. این بدان معنی است که آنها باید یک آزمایش منفی برای کووید-19 ارائه دهند، اما ماسک زدن لازم نیست. این خوش شانس ها در بدو ورود از امکانات مرکز توسعه دهندگان جدید در اپل پارک نیز بازدید خواهند کرد.

مطمئناً مانند بسیاری دیگر از علاقه مندان به محصولات و برنامه نویسان اپل، نمی توانید در کنفرانس جدید اپل شرکت کنید، اما نگران نباشید، زیرا مانند هر سال، مهم ترین اخبار و رویدادهای این دیجی را به اطلاع شما خواهیم رساند. رویداد.

آقای بلیط


  دلیل نهایی اینستاگرام ، واتس اپ و فیس بوک چه بود؟!

دیدگاهتان را بنویسید