شیائومی تاریخ عرضه را 7 می و برخی از مشخصات آن را اعلام کرد


خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

همانطور که قبلا اعلام شده بود، سری Redmi Note 11T در تاریخ 24 می (3 ژوئن) در چین رونمایی خواهد شد. اما این گوشی ها تنها دستگاه هایی نخواهند بود که شیائومی در این رویداد ارائه می کند. این غول فناوری چینی اخیرا تایید کرده است که دستبند هوشمند جدید خود با نام Mi Band 7 را همزمان با سری Redmi Note 11T ارائه خواهد کرد. حتی جزئیاتی در مورد مشخصات سخت افزاری و همچنین تعدادی عکس از این محصول وجود دارد که در ادامه مشاهده می کنید. با دی جی همراه باشید


بیشتر بخوانید:


می 7 از همان طراحی آشنای مدل های قبلی خود استفاده می کند و بیضی شکل خواهد بود. البته این بار به جای نمایشگر 1.56 اینچی، Band 6 از صفحه نمایش 1.62 اینچی OLED استفاده می کند، بنابراین احتمالا خواندن متون در این مدل نسبت به مدل های قبلی راحت تر خواهد بود. ما مشتاقانه منتظریم تا ببینیم استفاده از صفحه نمایش بزرگتر چگونه بر طراحی کلی دستبند تأثیر می گذارد.

7 از 7

تیزرهای تبلیغاتی که در 7 می منتشر شد، وجود یک اتصال NFC را نشان می دهد، اما به احتمال زیاد این ویژگی هنوز در بازارهای خاص منحصر به فرد است. از دیگر ویژگی‌های آن می‌توان به سنسورهایی برای اندازه‌گیری ضربان قلب و اکسیژن و همچنین رژیم‌های ورزشی مختلف اشاره کرد. علاوه بر این، ترکیب معمول برنامه های داخلی از سری می بند برای اطلاعات آب و هوا، کنترل پخش موسیقی و آلارم در این مدل همچنان وجود دارد و باقی خواهد ماند.

آقای بلیط


  واکنش منتقدان به فیلم تیراندازی قطار

دیدگاهتان را بنویسید