هفتمین دور مسابقه چالش های فناوری اطلاعات در جولای 1401 برگزار می شود

خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

هفتمین دوره مسابقه ICT Challenge با عنوان چالش ICT7 توسط دانشگاه صنعتی شریف و گروه ICT شریف با حمایت راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مرکز نوآوری فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه صنعتی شریف تا حالا 23 و 24 ژوئیه 1401 این برنامه به صورت حضوری در صندوق ریاست جمهوری برای نوآوری و شکوفایی با تمرکز بر زبان های برنامه نویسی محبوب و کاربردی برگزار می شود.
این رویداد مجموعه ای از مسابقات برای شناسایی برنامه نویسان و تیم های توانمند در کسب و کارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات و ارتباطات و اتصال آنها به بازار کار است.

ثبت نام در مسابقه آغاز شده و تا 25 خرداد ادامه دارد. برای ثبت نام در مسابقات کلیک کنید

چالش ICT چیست؟

رویدادهای ICT Challenge مجموعه ای از مسابقات است که برای شناسایی برنامه نویسان توانمند، مستعد، با تجربه و جویای کار در سراسر کشور کار می کند.

این مسابقات توسط گروه ICT شریف طراحی و با همکاری دانشگاه صنعتی شریف و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می شود.

شرکت کنندگان در این مسابقات بدون محدودیت در زمینه تحصیلی و دانشگاهی، محل سکونت، سن، جنسیت و … در این رویداد شرکت کرده و در رفع چالش های خود در حوزه فناوری اطلاعات کشور به رقابت خواهند پرداخت.

این رویداد صرفا یک مسابقه نیست، بلکه محیطی را برای آموزش به شرکت کنندگان در مسابقه به صورت عملی و مواجهه با چالش های واقعی فراهم می کند.

چالش ICT سالی یک بار برگزار می شود. هر کدام از این مسابقات به چند چالش خاص در حوزه ICT می پردازد و مسابقه ای برای رفع این چالش در حال برگزاری است.

  تاریخ عرضه سری آنر 60 اعلام شد

برای انتخاب چالش های مسابقه، کمیسیون فنی تشکیل می شود که مجموعه ای از شرکت های بزرگ و فعال در حوزه فناوری اطلاعات است. اعضای این کمیته چالش ها و مشکلات خود را که در مسابقه مطرح می شود را ارائه می دهند و در نهایت سوالات طبق یک سری قوانین خاص در مسابقه ارائه می شود. با توجه به چالش های منتخب، افراد فعال در این حوزه، افراد مستعد با ایده های خلاقانه و نوآورانه برای حل چالش شناسایی و برای شرکت در این رویداد دعوت شدند.

مسابقات ظرف دو روز برگزار می شود. روز اول مسابقه برای تست توانایی حل مشکل شرکت کنندگان و روز دوم داوری و اختتامیه مسابقه است. برندگان برتر در پایان مراسم جوایز خود را دریافت خواهند کرد. روند برگزاری مسابقات در قسمت های بعدی به تفصیل توضیح داده خواهد شد.
لازم به توضیح است ثبت نام در مسابقات در تیم های دو تا چهار نفره و رایگان خواهد بود.

علاقمندان به شرکت در مسابقات تا تاریخ 16 خرداد 1401 فرصت دارند جهت ثبت نام در مسابقات با سایت رسمی رویداد به آدرس زیر تماس حاصل نمایند.
http://ictchallenge.sharif.ir
تلفن تماس با دبیرخانه 5-66028963-021

آقای بلیط

دیدگاهتان را بنویسید