اپل برنامه دقیق WWDC 2022 را اعلام کرد


خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

کم کم به زمان برگزاری رویداد سالانه اپل به نام WWDC نزدیک می شویم و حالا این غول فناوری برنامه دقیق رویداد امسال را فاش کرده است. بر این اساس، افتتاحیه و نشست اصلی قرار است روز 6 ژوئن (دوشنبه 16 ژوئن) ساعت 10 صبح به وقت محلی (21:30 به وقت ایران) برگزار شود. با دی جی همراه باشید

برخلاف رویدادهای قبلی WWDC در طول Crown Epidemic، که به طور کامل به صورت آنلاین و آفلاین برگزار شد، تعداد محدودی از توسعه دهندگان در کنفرانس سال 2022 شرکت خواهند کرد. با این حال، بحث اصلی که در 7 ژوئن برگزار خواهد شد، همچنان رویداد آنلاین خواهد بود.

در کنفرانس دیگری در جریان WWDC 2022 اپل تعدادی از مسائل را با توسعه دهندگان خود مطرح خواهد کرد و به عنوان مثال در یکی از این کنفرانس ها به توسعه دهندگان توضیح داده می شود که چگونه از ابزارها و فناوری های جدید در طول سخنرانی اصلی استفاده شود.

زمان WWDC 2022

علاوه بر این، اپل مراسم اهدای جوایز طراحی را در ساعت 5 بعد از ظهر روز 6 ژوئن (4:30 صبح سه شنبه 17 ژوئن) برگزار خواهد کرد.

در طول WWDC 2022، اپل همچنین مجموعه‌ای از جلسات ویدیویی روزانه را در برنامه و وب‌سایت برنامه‌نویس اپل به اشتراک خواهد گذاشت. این شرکت قول داده است که در طول WWDC 2022 بیش از 150 جلسه ویدیویی داشته باشد.

وب سایت DJ Ro مانند هر سال رویداد Apple WWDC را به صورت کامل و با حداقل اختلاف زمانی پوشش خواهد داد. بنابراین، اگر نمی توانید این رویداد را به صورت آنلاین تماشا کنید، می توانید مهمترین اخبار این رویداد را دنبال کنید.

آقای بلیط


  تاریخ عرضه سری Nubia Red Magic 7 به طور رسمی اعلام شد

دیدگاهتان را بنویسید