آیا شیائومی 12 اولترا به نسل دوم لنز مایع شیائومی مجهز می شود؟


خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

چندی پیش خبر همکاری شیائومی با کمپانی معروف آلمانی لایکا تایید شد و حالا شایعه شده که شیائومی 12 اولترا اولین پرچمدار شیائومی با دوربین لایکا خواهد بود. اما بدیهی است که این تنها ویژگی دوربین شیائومی 12 اولترا نیست و این گوشی از نسل دوم لنزهای مایع پیشرفته نیز استفاده خواهد کرد. نسل اول لنزهای مایع قبلاً در Mi Mix Fold معرفی شده بود و اکنون در نسل دوم گزینه های بسیار بیشتری باید اضافه شود. با دی جی همراه باشید

اولین نسل از گوشی های تاشو شیائومی اولین گوشی ای بود که دارای دوربین با لنز مایع بود. این فناوری نوآورانه به Mi Mix Fold اجازه می‌دهد تا تنها با استفاده از یک سنسور، عکاسی ماکرو و مقیاس‌بندی کند. اکنون جایگزینی بالقوه و بهبود یافته لنز مایع شیائومی ممکن است آماده عرضه یک گوشی هوشمند پیشرفته تر باشد.

لنز مایع شیائومی

طبق اطلاعات فاش شده توسط Digital Chat Station، شیائومی در حال کار بر روی نسل جدیدی از لنزهای مایع از سال 2021 است و به نظر می رسد این لنز علاوه بر ویژگی های ماکرو، دارای زاویه فوق عریض نیز باشد. بنابراین، بعید نیست که در گوشی های آینده شیائومی تنها یک سنسور دوربین بتواند کار سه سنسور فوق عریض، زوم و اپتیکال را با هم انجام دهد.

در همین حال، Xiaomi 12 Ultra محتمل ترین گزینه برای استفاده از لنز مایع نسل دوم است. مشارکت لایکا در توسعه این گوشی اکنون تقریباً قطعی است، بنابراین ممکن است لنزهای مایع با کمک همین شرکت ارتقا یافته باشند.

  ویژگی ها و قیمت گوشی OnePlus 10T

این خبر جدید ممکن است مطابق با تصاویر اخیر شیائومی 12 اولترا باشد که برآمدگی گرد بزرگی را در دوربین نشان می دهد. از طرفی شاید Mix Fold 2 یکی از گوشی هایی باشد که از لنزهای مایع نسل دوم شیائومی استفاده می کند.

آقای بلیط


دیدگاهتان را بنویسید