قابلیت ویرایش پیام های ارسالی به زودی به واتس اپ اضافه می شود


خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

کاربران واتس اپ به زودی می توانند اشتباهات املایی را در پیام های متنی تصحیح کنند! کاربران این پیام رسان ها سال هاست که می خواهند قابلیت ویرایش پیام های متنی را اضافه کنند و حالا به نظر می رسد این قابلیت به زودی در دسترس خواهد بود. با دی جی همراه باشید

به گزارش WABetainfo، واتس‌اپ در حال کار بر روی یک دکمه ویرایش است که به کاربران اجازه می‌دهد پس از ارسال پیام‌ها، تغییراتی در آنها ایجاد کنند. در حال حاضر، در صورت عدم وجود دکمه ویرایش، کاربران واتس اپ از کاراکترهایی مانند ستاره برای نشان دادن اصلاحات املایی استفاده می کنند و یا مجبور به حذف کامل پیام می شوند. اما به نظر می رسد به زودی این مشکلات برطرف شده و روش اصولی و موثرتری برای اصلاح غلط های املایی واتس اپ ارائه خواهد شد. در تصویر زیر دکمه ویرایش و ویرایش پیام در واتس اپ را مشاهده می کنید.

پیام های WhatsApp را ویرایش کنید

پس از افزودن این قابلیت، برای ویرایش یک پیامک، باید روی پیام ارسال شده به مدت طولانی فشار داده و سپس روی منوی سه نقطه کلیک کنید. سپس پس از انتخاب گزینه edit می توانید تغییرات لازم را در پیام اصلی اعمال کرده و مجددا ارسال نمایید. هنوز مشخص نیست که او پس از ترک این سمت چه خواهد کرد.

واتس اپ در تلاش است تا دکمه ویرایش را از سال 2017 اضافه کند و اولین نشانه های این ویژگی در نسخه بتا واتس اپ برای اندروید (نسخه 2.17.26) مشاهده شد. با این حال، این ویژگی هنوز برای کاربران نهایی در دسترس نیست. گفتنی است تلگرام به عنوان رقیب اصلی واتس اپ، چندین سال است که قابلیت ویرایش پیام ها را در اختیار کاربران خود قرار می دهد!

  یک بروزرسانی برای iOS 15.0.1 و iPad iOS 15.0.1 منتشر شده است

دکمه ویرایش پیام WhatsApp هنوز در دست توسعه است و در دسترس عموم نیست. مانند سایر تست‌های واتس‌اپ، این ویژگی احتمالاً ابتدا در نسخه بتا در دسترس خواهد بود.

در خبری دیگر اعلام شد که قابلیت پاسخگویی سریع به پیام های واتس اپ به صورت گسترده در اختیار کاربران این پیام رسان ها قرار گرفته است. این ویژگی به کاربرانی مانند iMessage و Instagram این امکان را می دهد که با افزودن ایموجی به پیام های متنی پاسخ دهند.

آقای بلیط


دیدگاهتان را بنویسید