گلکسی واچ 5 به سنسور دما مجهز می شود؟!


خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

آخرین آپدیت بتای اپلیکیشن Samsung Health به طور ضمنی تایید می کند که گلکسی واچ 5 در دو نسخه معمولی و پرو در دسترس خواهد بود. جالب اینجاست که در آپدیت بتا نیز آمده است که ساعت‌های هوشمند سری 5 سامسونگ می‌توانند با یک سنسور دما که مدت‌ها در مورد آن صحبت می‌شد عرضه شوند. با دی جی همراه باشید

بر اساس اسکرین شاتی که اخیرا در انجمن Reddit به اشتراک گذاشته شده است، پس از به روز رسانی نسخه بتا اپلیکیشن Samsung Health، گزینه ای به نام «دمای پوست در زمان خواب» به تنظیمات اپلیکیشن اضافه می شود. همانطور که از نام آن پیداست، می توان از آن برای نظارت بر دمای پوست در طول چرخه خواب استفاده کرد. مشاهده عملکرد سنسور دما در این زمان بسیار شگفت انگیز است، زیرا قبلاً گزارش شده بود که سامسونگ هنوز با الگوریتم ایده آل خود فاصله دارد، بنابراین بعید است که این ویژگی را با ساعت هوشمند آینده خود ارائه دهد.

گلکسی واچ 5

همانطور که گفتیم، آپدیت بتا Health نیز حروف گلکسی واچ 5 و گلکسی واچ 5 پرو را تایید می کند که نشان می دهد امسال خبری از نسخه کلاسیک نخواهد بود. این ایمیل ها برای اولین بار در وب سایت 9to5Google کشف شدند. این خبرگزاری تصویری را به اشتراک گذاشت که گلکسی واچ 5 و گلکسی واچ 5 پرو را به عنوان ساعت های هوشمند جدید سامسونگ نشان می دهد، اما هیچ نشانه ای از مدل کلاسیک در آن دیده نمی شود.

این اولین بار نیست که شرکت کره ای سامسونگ از اپلیکیشن Health خود برای ارائه محصولات آینده خود استفاده می کند! سال گذشته، تقریباً یک ماه قبل از عرضه رسمی گلکسی واچ 4 و گلکسی واچ 4 کلاسیک، نام این ساعت ها نیز در نرم افزار پایش سلامت این شرکت قرار گرفت.

  محدودیت شماره موبایل در نسخه رایانه شخصی Modern Warfare 2
گلکسی واچ 4
گلکسی واچ سری 4

نسخه معمولی گلکسی واچ 5 احتمالا در سایزهای 40 و 42 میلی متری عرضه خواهد شد، در حالی که انتظار می رود مدل پرو تنها در یک سایز عرضه شود. گلکسی واچ 5 پرو ممکن است بدنه تیتانیوم و کریستال یاقوت کبود داشته باشد. همچنین انتظار می رود این ساعت هوشمند به باتری بزرگ 572 میلی آمپر ساعتی مجهز شود.

سامسونگ هنوز هیچ اطلاعیه رسمی در مورد ساعت های هوشمند آینده خود نداده است، اما همچنان انتظار داریم که سری گلکسی واچ 5 در ماه آگوست رونمایی شود.

آقای بلیط


دیدگاهتان را بنویسید