سامسونگ عرضه One UI 4.1.1 را در آینده نزدیک تایید کرد


خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

سامسونگ سیستم عامل One UI 4.1 را در فوریه 2022 که مصادف با معرفی سری گلکسی S22 است، معرفی کرد و در سه ماه اخیر به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری را روی دستگاه‌های دیگر منتشر کرده است. اما امروز اعلام شد که این شرکت کره ای قصد دارد آپدیت دیگری را برای این نسخه منتشر کند و آن را با عنوان One UI 4.1.1 برای دستگاه های خود عرضه کند. انتظار می رود در اواخر سال جاری و در جریان معرفی گوشی های تاشوی جدید سامسونگ، اطلاعات بیشتری از این نسخه منتشر شود. با دی جی همراه باشید

خبر توسعه One UI 4.1.1 اخیرا توسط نماینده پشتیبانی سامسونگ تایید شده است. به گفته نماینده، به نظر می رسد مشکلات Wonderland بسیار عمیق و ریشه در کد سیستم عامل دارند. بنابراین سامسونگ با انتشار One UI 4.1.1 این کدها را به طور کامل اصلاح خواهد کرد.

انتشار One UI 4.1.1 تایید شد

انتشار نسخه 4.1.1 بعد از 4.1 جای تعجب نیست و سامسونگ قبلاً همین کار را با One UI 3.1.1 انجام داده است. بد نیست بدانید که شایعات ادعا می کنند که آپدیت نرم افزاری بزرگ بعدی سامسونگ که مبتنی بر اندروید 13 خواهد بود، One UI 5 نام دارد و ظاهرا اولین نسخه بتا برای ماه آینده برنامه ریزی شده است. این دقیقاً زمانی است که گوگل نسخه جدید اندروید را معرفی می کند.

آقای بلیط


  6 نمونه چشمگیر و فوق العاده با نمودارهای حرکت وجود دارد

دیدگاهتان را بنویسید