WatchOS 9 با ویژگی های سلامت محور بیشتر معرفی شد

خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

شب گذشته، در جریان WWDC 2022، اپل از جدیدترین سیستم عامل ساعت خود به نام WatchOS 9 به همراه iOS 16 رونمایی کرد. این به روز رسانی جدید شامل بهبودهایی در صفحه نمایش ساعت، برنامه تمرینی و مراحل خواب است که اولین نمونه از AFib History و ردیابی دارو است. با دی جی همراه باشید

Watch OS 9 شامل چهار صفحه ساعت جدید است: Lunar، Playtime، Metropolitan و Astronomy. این نسخه همچنین شامل به روز رسانی صفحات فعلی است. حالت پرتره اکنون می‌تواند به تصاویری که شامل عکس‌های گربه‌ها، سگ‌ها و مناظر هستند عمق بیشتری اضافه کند، در حالی که برخی از صفحه‌های ساعت کلاسیک مانند Modular، Modular Compact و X-Large اکنون رنگ‌های پس‌زمینه قابل تنظیم دارند.

سیستم عامل 9 را تماشا کنید

اپلیکیشن Workout نیز در Watch OS 9 به‌روزرسانی شده است تا اطلاعات و معیارهای بیشتری را نشان دهد. افزودن تمرینات شخصی به شما امکان می دهد یک جلسه تمرینی کاملا سازماندهی شده با فواصل فعالیت و استراحت شخصی ایجاد کنید. در این جلسات تمرین شخصی می توانید سیگنال های مختلفی از جمله سرعت، قدرت، ضربان قلب و ریتم را نیز اضافه کنید.

برای ورزشکاران سه‌گانه، برنامه Workout از یک حالت تمرینی جدید متشکل از چندین ورزش مختلف پشتیبانی می‌کند و به طور خودکار بین رشته‌های تمرینی شنا، دوچرخه‌سواری و دویدن جابجا می‌شود و از حسگرهای حرکتی برای تنظیم الگوهای حرکتی استفاده می‌کند. خوب تشخیص بده

سیستم عامل 9 را تماشا کنید

برای دوندگان، Watch OS 9 همچنین عوامل بیشتری از جمله طول گام، زمان تماس با زمین و پرش عمودی را برای کمک به بهبود دویدن اضافه می‌کند. کسانی که در مسیرهای منظم و تکراری می دوند اکنون می توانند زمان خود را با بهترین یا آخرین نتیجه قبلی خود مقایسه کنند. همچنین یک حالت جدید سرعت سنج سرعت مورد نیاز برای مسافت انتخاب شده در یک زمان مشخص را محاسبه و به کاربر اطلاع می دهد.

  Vulkan Vegas Geld Automatenspiele Vom Online Casino

سیستم عامل 9 را تماشا کنید

اپل همچنین با معرفی مراحل خواب، کیفیت ردیابی خواب را در ساعت های هوشمند خود بهبود بخشیده است. اپل واچ اکنون می تواند اطلاعات مربوط به REM (حرکت سریع چشم)، مدت زمان خواب اولیه و مدت زمان خواب عمیق را در برنامه نمایش دهد.

سیستم عامل 9 را تماشا کنید

در یکی از ابداعات خود، اپل داستان AFib را برای کسانی که فیبریلاسیون دهلیزی (شایع ترین نوع آریتمی قلبی) تشخیص داده شده است، جمع آوری می کند. این ویژگی اپل واچ قادر خواهد بود ضربان قلب کاربر را کنترل کند و نشان دهد علائم AFib چگونه و چند وقت یکبار ظاهر می شود. کاربران می توانند نتایج هفتگی و تاریخچه دقیق را در برنامه Health مشاهده کنند. همچنین می توانید گزارش را به صورت PDF دانلود کرده و برای پزشک خود ارسال کنید.

سیستم عامل 9 را تماشا کنید

در نهایت، Watch OS 9 قابلیت‌های مدیریت دارو را اضافه می‌کند و به کاربران اپل واچ اجازه می‌دهد تا داروها و مکمل‌های خود را بهتر مدیریت کنند و برنامه‌ها و یادآوری‌ها را برای آنها تنظیم کنند. حتی در ایالات متحده، در صورت وجود تداخل بالقوه حیاتی با داروهایی که قبلاً به برنامه Health اضافه شده اند، این هشدار به مصرف کننده داده می شود.

سیستم عامل 9 را تماشا کنید

از دیگر ویژگی های جدید Watch OS 9 می توان به نتایج کیک بوکسینگ و SWOLF برای شناگران، اقدامات سریع جدید، پشتیبانی از برنامه Home در Family Setup، امکان نمایش و مدیریت ساعت آیفون و اعلان های بازطراحی شده اشاره کرد.

ساعت OS 9 از پایان سال 2022 برای استفاده در ساعت های هوشمند سازگار با اپل در دسترس خواهد بود.

آقای بلیط

دیدگاهتان را بنویسید