برگزاری بیست و ششمین نمایشگاه الکامپ در اوت 1401

خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

نمایشگاه الکامپ هر ساله با حضور گسترده و چشمگیر فعالان این حوزه و مخاطبانشان در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود. این نمایشگاه در زمینه طراحی، تولید و تولید و نگهداری محصولات، خدمات، محتوا و راهکارهای صنایع الکترونیک، کامپیوتر و دیجیتال در اقتصاد ایران و بزرگترین رویداد فناورانه کشور است.

در همین راستا ستاد برگزاری نمایشگاه الکامپ اعلام کرد:

به اطلاع عموم فعالان عرصه ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور می رساند، پس از فراز و نشیب های فراوان و در شرایط مساعد و از سرگیری مجدد نمایشگاه ها، تاریخ جدید بیست و ششمین نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) به عنوان بزرگترین نمایشگاه برگزار می شود. رویداد در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در کشور

به گزارش ستاد برگزاری نمایشگاه الکامپ، این نمایشگاه توسط انجمن صنفی رایانه ای تهران از روز سه شنبه 13 مرداد لغایت جمعه 14 مرداد ماه 1401 به مدت 4 روز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

بخش اصلی Elcamp_1401 شامل شرکت های بزرگ فناوری اطلاعات و ارتباطات، گروه های دانش بنیان، فعالان اکوسیستم استارتاپی شامل شرکت ها، تیم ها و گروه ها، اپراتورهای ارتباطی، سازمان های دولتی و اجرایی و بازیگران اصلی خواهد بود.

سایر بخش های الکامپ از جمله الکام استارز، الکام پیچ، الکام تاکس، الکام جابز، تینو استارز، توان تک، دروازه پایتخت و اتاق شتاب نیز پذیرای حضور پرشور جوانان خلاق و شرکت های نوآور خواهند بود.

ستاد برگزاری نمایشگاه الکامپ برای تسریع در روند اجرای نمایشگاه از روز شنبه 21 خردادماه فرآیند ثبت نام داوطلبان را آغاز کرده و تا 4 تیرماه این روند را ادامه خواهد داد.

  شایعه: انتشار بازی Dark Pictures: The Devil in Me در ماه دسامبر

متعاقبا و پس از تایید مدارک داوطلبان توسط کمیته برگزاری و بر اساس اولویت ثبت نام، از داوطلبان و بر اساس محدوده اعلام شده جهت اسکان دعوت به عمل می آید. جزئیات و شرایط مکان در اطلاعیه های بعدی اعلام خواهد شد.

برای اطلاعات بیشتر به سایت www.Iran-elecomp.com مراجعه فرمایید.

آقای بلیط

دیدگاهتان را بنویسید