FreeBuds 5i با طراحی بهتر و عمر باتری بیشتر ارائه شد


خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

هواوی امروز هدست بی سیم FreeBuds 5i را به عنوان نسخه جدید FreeBuds 5i معرفی کرد که سال گذشته عرضه شد. این مدل جدید قابلیت حذف نویز فعال، طراحی سبک تر و عمر باتری بیشتر را دارد.

Freibad 5i کاهش نویز را در سه سطح مختلف ارائه می دهد. هنگامی که روی حداکثر تنظیم شود، این هدفون بی‌سیم می‌تواند نویز را تا 42 دسی‌بل کاهش دهد که نسبت به محدودیت نویز 22 دسی‌بل در 4i پیشرفت بزرگی است. این کاهش نویز حتی چند دسی بل بهتر از FreeBuds Pro است که گران ترین مدل است. برای تماس صوتی یک سیستم هوش مصنوعی با دو میکروفون وجود دارد که صدای شما را از صدای اطراف جدا و تقویت می کند تا مکالمه بهتر و واضح تری داشته باشید.

Freibadz 5 i

با این حال، هر هدست Freibad 5i دارای یک درایور دینامیک 10 میلی متری است و به طور خودکار خروجی خود را طوری تنظیم می کند که به بهترین شکل با شکل گوش کاربر مطابقت داشته باشد. برای ارائه صدای با کیفیت بالا، هدفون از کدک LDAC و همچنین استاندارد بی سیم Hi-Res پشتیبانی می کند.

FreeBats 5i از بلوتوث نسخه 5.2 با اتصال چند نقطه ای پشتیبانی می کند و با کمک برنامه همراه می توانید به سرعت اتصال هدفون را بین تلفن، تبلت، تلویزیون و هر چیز دیگری که استفاده می کنید تغییر دهید. این مدل دارای حالت بازی نیز می باشد که تاخیر صدا را به 94 میلی ثانیه کاهش می دهد.

Freibadz 5 i

در مقایسه با 4i، این مدل جدید دارای قاب با پوسته نرم تر و بافتی شبیه سنگریزه است. از سوی دیگر، این قاب 18 درصد سبک‌تر است و اکنون تنها 33.9 گرم وزن دارد (وزن هر گوشی حدود 4.6 گرم). با وجود پنل سبک تر، عمر باتری آن بهبود یافته است و FreeBadz 5I می تواند تا 28 ساعت به تنهایی دوام بیاورد. البته این در صورتی است که عملکرد کاهش نویز فعال خاموش باشد و اگر بخواهید به طور مداوم از کاهش نویز استفاده کنید، عمر باتری به 18.5 ساعت کاهش می یابد. شایان ذکر است که در مدل سال قبل، عمر باتری هدفون با فریم آنها 22 ساعت (در حالت کاهش نویز) بوده است.

  برای تعمیر Overwatch 2 به Bastion و Torbjörn دسترسی ندارید

Freibadz 5 i

هر گوشی می تواند صدا را بدون وقفه به مدت 7.5 ساعت (6 ساعت با حذف نویز) پخش کند. این عمر بیشتر به دلیل باتری بزرگتر در قاب (410 میلی آمپر ساعت به جای مدل قبلی 215 میلی آمپر ساعت) و البته عملکرد باتری خود گوشی ها (ظرفیت باتری 55 میلی آمپر ساعت باقی می ماند). پس از شارژ باتری، قاب را می توان در عرض یک ساعت به طور کامل شارژ کرد. اما اگر عجله دارید، تنها با 15 دقیقه شارژ می توانید انرژی مورد نیاز برای 4 ساعت پخش صدا را ذخیره کنید.

Huawei Freibad 5i امروز با قیمت 600 یوان (90 دلار) در چین برای پیش‌سفارش در دسترس است و قرار است فروش رسمی آن از 18 ژوئن آغاز شود.

آقای بلیط


دیدگاهتان را بنویسید