اپلیکیشنی جدید و مرموز به نام Designer for Windows 11 در راه است


خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

اکثر اوقات، مایکروسافت اولین کسی است که در مورد ویژگی های جدید اضافه شده به ویندوز 11 صحبت می کند و اخبار مربوط به این سیستم عامل معمولاً از طریق خود شرکت به بیرون درز می کند. اما گاهی اوقات اخبار مربوط به برخی ویژگی ها و اپلیکیشن ها قبل از ارائه رسمی منقضی می شود و امروز یکی از همین اتفاقات رخ داده است. یک افشاگر معروف اخیراً تصاویری را در فضای مجازی از معمای جدیدی به نام «طراح» منتشر کرده است که ظاهراً به ویندوز 11 اضافه خواهد شد. با دی جی همراه باشید.

اپلیکیشن جدید و مرموز Designer برای ویندوز 11

خبر اپلیکیشن جدید Designer برای ویندوز 11 توسط یکی از کاربران توییتر به نام WalkingCat منتشر شد که قبلاً سابقه خوبی در کشف برنامه های مایکروسافت دارد. به عنوان مثال، او اولین کسی بود که اطلاعاتی در مورد سیستم عامل ویندوز 11 (که در آن زمان به عنوان New Windows شناخته می شد) و همچنین Windows 365 Cloud را فاش کرد.

به گزارش WalkingCat اپلیکیشن Designer که یک ویرایشگر است به زودی به ویندوز 11 اضافه می شود، همچنین عکس هایی از این برنامه منتشر می کند که در ادامه مشاهده می کنید:

Designer شبیه برنامه ای شبیه به Microsoft Publisher است، فقط تمرکز آن بیشتر بر روی وب است. شما می توانید از این ابزار برای طراحی عناصر جذاب بصری مانند پوستر، بروشور و جلد کتاب استفاده کنید و سپس طرح خود را تنها با یک کلیک در سایت های شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

  معرفی سری پیرامونی برای طرفداران Westworld

این ابزار می‌تواند بدون نیاز به برنامه‌های اضافی، طرح‌ها را مستقیماً به حساب کاربری لینکدین کاربر ارسال کند، به این معنی که Designer می‌تواند ابزاری عالی برای طراحان گرافیک آزاد باشد که می‌خواهند نمونه‌های کاری ارسال کنند و مشتریان جدید جذب کنند.

آیا Designer به یک اپلیکیشن موفق تبدیل خواهد شد؟

این اولین بار نیست که مایکروسافت برنامه جدیدی را به ویندوز 11 اضافه کرده و آن را آزمایش می کند. به عنوان مثال، این شرکت اخیرا یک نرم افزار ویرایش ویدیوی جدید به نام Clipchamp را به مجموعه ابزارهای پیش فرض خود برای ویندوز 11 اضافه کرده است.

اما مشکل اینجاست که مردم اصلاً Clipchamp را دوست ندارند! از همان ابتدا گران بود و فاقد ویژگی هایی بود که کاربران انتظار داشتند و در اکثر برنامه های رایگان مشابه یافت می شود. عدم استقبال از Clipchamp باعث شده است که مایکروسافت هزینه اشتراک خود را کاهش دهد، اما این استراتژی به خوبی جواب نمی دهد و مصرف کنندگان همچنان نگرش بدی نسبت به Clipchamp دارند.

با این تفاسیر، باید دید که آیا مایکروسافت از روش انتشار Clipchamp درس می‌آموزد یا به دریافت هزینه اشتراک بالا برای برنامه جدید خود ادامه می‌دهد. در هر صورت پاسخ این سوال تنها با گذشت زمان قابل روشن شدن است. نطر شما چی هست؟

آقای بلیط


دیدگاهتان را بنویسید