سرویس پولی Premium تلگرام تایید شده; زمان انتشار نزدیک است


خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

تلگرام یکی از محبوب ترین و پیشروترین پلتفرم های پیام رسان و شبکه های اجتماعی است که از سال 1392 و با وجود فراز و نشیب های فراوان کار خود را آغاز کرد اما توانست مخاطبان زیادی را به خود جذب کند. این شبکه به طور مداوم به روز می شود و هر بار پیشرفته تر و قدرتمندتر می شود. البته یکی از عوامل اصلی موفقیت تلگرام رایگان بودن آن است اما ماه گذشته شایعه ای منتشر شد مبنی بر اینکه رهبران تلگرام می خواهند یک سرویس پولی برای این شبکه راه اندازی کنند. این خبر واکنش های زیادی را در پی داشت تا اینکه امروز پاول دوروف، موسس و مدیرعامل تلگرام رسما تایید کرد که این شایعات صحت دارد و این اتفاق در حال وقوع است. با دی جی همراه باشید


بیشتر بخوانید:


سرویس اشتراک جدید موسوم به «تلگرام پریمیوم» اواخر ماه جاری (نیمه اول تیرماه) راه اندازی می شود. با این حال، هیچ نگرانی برای کاربران تلگرام ندارید، زیرا تمام ویژگی‌های فعلی که رایگان هستند رایگان باقی خواهند ماند. حتی ویژگی های جدیدی نیز در آینده به نسخه رایگان اضافه خواهد شد و سرویس اشتراکی تنها دارای برخی ویژگی های حرفه ای تر خواهد بود.

تلگرام پریمیوم

دوروف می گوید که سرویس Premium تلگرام قرار است ویژگی های جدید، سرعت بالاتر و منابع اضافی را به کاربران خود ارائه دهد. همچنین با خرید یک سرویس اشتراکی، کاربران می توانند از تلگرام پشتیبانی کرده و به عضویت باشگاهی درآیند که زودتر از سایرین امکانات جدید دریافت می کند. جالب اینجاست که حتی کاربرانی که مشترک تلگرام پریمیوم نیستند نیز می توانند به طور غیر مستقیم از برخی مزایای آن بهره مند شوند. به عنوان مثال فایل ها و محتوای ویدیویی حجیم و همچنین استیکرهای ارسال شده توسط کاربران درجه یک، قابل مشاهده و استفاده سایر کاربران خواهد بود.

  بررسی مختصر Free Buds Pro 2; هدفون رده بالا با حذف نویز عالی

دوروف در پایان اظهارات خود در تلگرام گفت: تبلیغات آزمایشی این شرکت در کانال‌های عمومی بسیار موفق‌تر از حد انتظار بوده است، اما با وجود این موفقیت، همچنان معتقد است که هزینه تلگرام بر عهده خود کاربران Provide است نه تبلیغ‌کنندگان. زیرا از این طریق می توانیم اطمینان حاصل کنیم که مصرف کنندگان همچنان اولویت اصلی این شبکه در آینده خواهند بود.

آقای بلیط


دیدگاهتان را بنویسید