نسخه وب فتوشاپ به زودی رایگان می شود!


خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

Adobe ممکن است به زودی نسخه وب فتوشاپ را به صورت رایگان در اختیار همه دارندگان حساب قرار دهد. طبق گزارش اخیر، ادوبی در حال آزمایش یک مدل فتوشاپ رایگان برای نسخه وب این برنامه در کانادا است. به بررسی جزئیات برای اخبار دی جی ادامه دهید.

نسخه وب و فتوشاپ رایگان

The Verge برای اولین بار اعلام کرد که Adobe در حال آزمایش یک نسخه مبتنی بر وب رایگان فتوشاپ است که به کاربران امکان می دهد از محبوب ترین ابزارهای ویرایش عکس تنها با یک حساب رایگان Adobe استفاده کنند. اگرچه محدودیت‌هایی برای نسخه رایگان فتوشاپ وجود خواهد داشت، اما Adobe می‌گوید کاربران به ابزارهای کافی برای انجام عملکردهای اولیه ویرایش تصویر دسترسی خواهند داشت.

لازم به ذکر است که نسخه رایگان فتوشاپ در حال حاضر فقط در کانادا موجود است. با این حال، انتظار می رود که ادوبی به زودی فتوشاپ فریمیوم را به سایر حوزه ها نیز گسترش دهد.

نسخه وب فتوشاپ یک ابزار نسبتا جدید است که اواخر سال گذشته منتشر شد. اگرچه این نسخه از فتوشاپ در ابتدا بسیاری از ابزارهای برنامه نویسی اصلی را نداشت، Adobe به مرور زمان ویژگی های بیشتری را اضافه کرد. ابزارها و ویژگی‌های پیشرفته‌ای مانند منحنی‌ها، اصلاح لبه‌ها، ابزارهای جاخالی و رایت و قابلیت تبدیل لایه‌ها به اشیاء هوشمند در کنار ابزارهای اولیه ویرایش عکس اکنون در دسترس هستند.

فتوشاپ

یکی از قابل توجه ترین ویژگی های Photoshop Web Edition این است که به چندین کاربر اجازه می دهد با هم روی یک تصویر کار کنند. بنابراین، با انجام این کار به صورت رایگان، انتظار می رود کاربران بیشتری به طور قانونی ویژگی ها و ابزارهای پیشرفته ویرایش تصویر فتوشاپ را امتحان کنند و در نهایت متقاعد شوند که اشتراک پولی خریداری کنند. کاربرانی که از سرویس اشتراک پولی استفاده می کنند، نسبت به نسخه رایگان به ابزارها و جلوه های ویرایش بیشتری دسترسی خواهند داشت.

  قیمت فروش پرفروش ترین کارت گرافیک های Nvidia و AMD بالاخره به قیمت مصوب رسید

ماریا یاپ، معاون Adobe Digital Imaging می گوید:

ما می خواهیم فتوشاپ را در دسترس تر کنیم تا افراد بیشتری بتوانند آن را امتحان کنند. با این نسخه از فتوشاپ دیگر نیازی به سخت افزار پیچیده و مدرن نخواهید داشت.

Adobe در حال حاضر برنامه دقیقی برای نسخه رایگان فتوشاپ ارائه نمی دهد. پس منتظر اخبار بعدی در این زمینه باشید و البته فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد استفاده رایگان از برنامه جذاب فتوشاپ زیر همین مطلب به اشتراک بگذارید.

آقای بلیط


دیدگاهتان را بنویسید