واتس اپ بالاخره امکان مخفی کردن عکس های پروفایل را از برخی مخاطبین فراهم کرد


خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

WhatsApp سال گذشته شروع به کار بر روی برخی تنظیمات حریم خصوصی جدید کرد که به کاربران اجازه می داد عکس پروفایل، آخرین بازدید و اطلاعات شخصی خود را از یک گروه تماس مخفی کنند. این ویژگی ها پیش از این به صورت بتا در دسترس بودند، اما امروز اعلام شد که بالاخره تمامی کاربران در سراسر جهان و پلتفرم های آیفون و اندروید می توانند از آن ها استفاده کنند. با دی جی همراه باشید


بیشتر بخوانید:


تاکنون تنها سه گزینه حفظ حریم خصوصی با نمایش نمایه، آخرین بازدید و اطلاعات شخصی در واتس اپ وجود دارد: Everyone، My Contacts و Nobody. اما اکنون گزینه دیگری به این لیست اضافه شده است به نام “مخاطبین من غیر از” که دست کاربر را برای اعمال تنظیمات و حریم خصوصی بیشتر باز می کند.

عکس پروفایل واتساپ را مخفی کنید

همانطور که از نام این گزینه جدید پیداست، شما مجاز نخواهید بود عکس پروفایل، وضعیت آخرین بازدید و اطلاعات شخصی خود را با برخی از مخاطبین خود به اشتراک بگذارید. البته شایان ذکر است که اگر وضعیت آخرین بازدید خود را با شخصی به اشتراک نگذارید، نمی توانید وضعیت آخرین بازدید او را مشاهده کنید. درست مانند برجسته کردن یک پیام، با این تفاوت که نشانک همیشه در چت های گروهی گنجانده می شود و وقتی آن را خاموش کنید همچنان نمایش داده می شود.

برای دسترسی به این گزینه جدید حریم خصوصی، می توانید به تنظیمات > حساب > حریم خصوصی در برنامه واتس اپ آیفون و اندروید بروید.

تماس گروهی در واتس اپ

علاوه بر ارائه این قابلیت، واتس اپ چندین ویژگی تماس گروهی را نیز معرفی کرده است که به کاربران امکان می دهد در حین تماس گروهی، دیگران را بی صدا کنند یا برای افراد خاصی پیام ارسال کنند. همچنین زمانی که فردی به گروه ملحق می شود و از دید شما خارج می شود، بنری به شما نشان داده می شود.

آقای بلیط


  Apple Airpod Pro 2 با تراشه H2 و حذف نویز بهبود یافته معرفی شد

دیدگاهتان را بنویسید