امسال خبری از Galaxy S22 FA نخواهد بود. آیا سریال FE کنسل شده است؟!


خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

در حالی که سامسونگ در سال های اخیر با گوشی های پرچمدار گلکسی خود بسیار موفق بوده است، به نظر می رسد این شرکت در مورد سری FE کاملا سردرگم است. در پی اتفاقاتی که برای گلکسی اس 21 FE (گلکسی اس 21 FE) رخ داد و بارها خبر لغو آن اعلام و تکذیب شد، سرانجام در اوایل سال 2022 و با تاخیری چند ماهه این محصول به بازار عرضه شد.

سپس شاهد عرضه نسخه جدید گلکسی اس 20 FA بودیم و اکنون تحلیلگران بر این باورند که سامسونگ هیچ برنامه ای برای عرضه گلکسی اس 22 FA ندارد. در واقع، حتی به نظر می رسد که شرکت کره ای احتمالاً سری FE را مسدود خواهد کرد و می خواهد به طور کلی آن را کنار بگذارد. سری گلکسی نوت قبلاً تصمیم گیری شده است. با دی جی همراه باشید

گلکسی FE به سرنوشت گلکسی نوت دچار خواهد شد؟!

طبق گزارش اخیر SamMobile و به نقل از چندین منبع، سامسونگ تصمیم گرفته است تا عرضه نسخه FE گلکسی S22 را لغو کند. این گزارش حاکی از آن است که این شرکت کره ای در زمینه بازاریابی گوشی های هوشمند سری FE در محدوده محصولات فعلی خود با مشکل مواجه است و جایگاه دقیق این سری مشخص نیست. بنابراین تحلیلگران بر این باورند که پروژه تولید گوشی های FE می تواند دو سال پس از ورود اولین مدل به بازار متوقف شود.

Galaxy S21 FA
Galaxy S21FA با تاخیر زیادی شروع به کار کرد.

SamMobile در گزارش خود خاطرنشان کرد که Galaxy S22FE که قرار بود با شماره مدل SM-S900 در دسترس باشد، هنوز در هیچ سایت آنلاین یا فروشگاه آفلاینی دیده نشده است و این کاملاً غیرعادی است. زیرا گوشی های هوشمند محبوبی مانند مدل های سری FE سامسونگ معمولاً قبل از ارائه رسمی در بنچمارک هایی مانند Geekbench ظاهر می شوند یا حداقل شایعات زیادی در مورد آنها وجود دارد. در نتیجه می توان گفت که Galaxy S 22FE وجود خارجی ندارد.

  سامسونگ دسترسی سرویس دهندگان به اطلاعات شخصی کاربران را محدود می کند!

بیشتر بخوانید:


همانطور که گفته شد، سامسونگ از توقف تولید سری محبوب و هموار کردن راه برای سایر دستگاه ها ترسی ندارد. این شرکت سال گذشته تولید سری محبوب گلکسی نوت را متوقف کرد و بسیاری از ویژگی های آن را به گلکسی سری اس اولترا و همچنین گوشی های تاشو خود منتقل کرد. بنابراین، تعجب آور نخواهد بود که سری FE برای همیشه فراموش شده و سایر مدل های میان رده جایگزین شوند.

البته سری گلکسی FE نیز برای یافتن جایگاه خود در ویترین محصولات سامسونگ با مشکلاتی مواجه شد، بنابراین شاید بتوان تصمیم این شرکت کره ای را منطقی دانست. با این حال، کسانی که به دنبال یک گوشی پرچمدار هستند می توانند از محصولات سری گلکسی اس استفاده کنند و کسانی که به دنبال خرید یک مدل میان رده مقرون به صرفه در سری گلکسی A هستند، هر نوع گوشی با هر سطح کارایی و قیمت مقرون به صرفه ای دارند. بنابراین، عملاً جایی برای Galaxy FE باقی نمانده است.

نطر شما چی هست؟ آیا فکر می کنید توقف تولید سری گلکسی FE تصمیم عاقلانه ای است؟ حتما نظرات خود را در زیر این مقاله با ما و سایر خوانندگان دی جی به اشتراک بگذارید.

آقای بلیط


دیدگاهتان را بنویسید