تاریخ عرضه شیائومی 12 اولترا اعلام شد


خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

انتظار می رود شیائومی به زودی از پرچمدار جدید خود یعنی شیائومی 12 اولترا با دوربین لایکا رونمایی کند و آخرین گزارش آن در تاریخ 5 جولای منتشر می شود. به گزارش Tech Going، عرضه تبلیغات و تیزرهای این گوشی یک هفته زودتر یعنی از 28 ژوئن (7 تیرماه) آغاز می شود.

شیائومی 12 اولترا

منبعی که این گزارش را منتشر کرده سابقه قابل توجهی در دنیای موبایل ندارد، بنابراین در این مورد تردیدهای زیادی وجود دارد. با این حال تنها یک هفته تا زمان موعود باقی مانده است و به زودی می توان از صحت یا عدم صحت این گزارش پی برد.

شیائومی 12 اولترا

جالب اینجاست که گفته می شود ایسوس گوشی گیمینگ جدید خود یعنی Rugphone 6 را نیز در تاریخ 5 جولای (14 تیر) معرفی خواهد کرد. این محصول، مانند شیائومی 12 اولترا، برای استفاده از آخرین تراشه پردازشی کوالکام، نسل اول اسنپدراگون 8 پلاس تنظیم شده است.

شیائومی 12 اولترا

شایعاتی در مورد شیائومی 12 اولترا از ابتدای سال 2022 به گوش می رسد و انتظار می رود شاهد یک دوربین قدرتمند با نشان لایکا در این گوشی باشیم. این در حالی است که احتمالا صفحه نمایش کوچک پشت اولترا 11 از این نسخه حذف خواهد شد. در هر صورت همکاری شیائومی و لایکا این گوشی پرچمدار را در کانون توجه قرار داده است و همه منتظرند تا ببینند دوربین لایکا چگونه خواهد بود و چگونه کار می کند.

آقای بلیط


  مسابقه League of Legends Bazaar برنده صد میلیون جایزه نقدی از بازی موبایل کالاف دیوتی

دیدگاهتان را بنویسید