اپل واچ سری 8 دارای ویژگی تشخیص تب خواهد بود


خرید بلیط هواپیما از سافارمارکت

طبق گزارش بلومبرگ، اپل واچ سری 8 ظاهرا دارای سنسور دمای بدن خواهد بود که می تواند تشخیص دهد که آیا تب دارید یا خیر. همانطور که در این گزارش آمده است، ساعت هوشمند جدید اپل به جای تعیین دقیق دمای بدن، تنها افزایش غیرعادی آن را تشخیص داده و به کاربر اطلاع می دهد که به پزشک مراجعه کند یا از دماسنج استفاده کند.

به نظر می رسد سنسور دمای بدن هنوز در مرحله آزمایشی است و در صورت موفقیت در تست های داخلی اپل، انتظار می رود که در اپل واچ سری 8 و همچنین در ساعت هوشمند «هاردکور» اپل که برای موارد افراطی طراحی شده است، استفاده شود. شرایط ورزشکاران و اخیراً شایعات زیادی در مورد آن وجود دارد. بنابراین انتظار نمی رود مدل ارزان قیمت اپل واچ SE این سنسور را داشته باشد.

شایعات در مورد سنسور دمای بدن جدید اپل بیش از یک سال است که منتشر شده است. ابتدا در ژوئن 2021 به احتمال تجهیز ساعت های جدید اپل به این سنسور اشاره شد، اما در اواخر ژانویه سال جاری، تحلیلگران به این موضوع شک کردند. سپس در ماه آوریل، شایعات دوباره داغ شد و اخیراً مینگ چی کو، تحلیلگر مشهور صنعت، پیش بینی کرد که سنسور جدید اواخر امسال رونمایی خواهد شد.

اپل واچ

گزارش های قبلی بلومبرگ و همچنین وال استریت ژورنال نشان می دهد که سنسور دمای بدن در ساعت اپل می تواند برای تشخیص زودهنگام بارداری نیز استفاده شود. به این ترتیب تغییر دمای بدن می تواند به خانم ها کمک کند تا از احتمال بارداری مطلع شوند و با سرعت بیشتری توسط پزشک معاینه شوند. با این حال، در حال حاضر تمرکز بر تشخیص تب است و اطلاعات زیادی در مورد سایر عملکردها و قابلیت های احتمالی وجود ندارد.

  اشاره غیر مستقیم به ساخت دنباله Helldivers در یک تیزر سرگرم کننده

بیشتر بخوانید:


بلومبرگ در گزارش خود اعتراف کرد که به غیر از سنسور دمای بدن، هر تغییر دیگری در سخت افزار جدید اپل واچ احتمالا جزئی خواهد بود و نمی توان انتظار تغییر بزرگی داشت. همچنین به امکان بهبود صفحه نمایش در مدل های بالاتر اشاره می کند. هفته گذشته شنیدیم که پردازنده Apple Watch Series 8 عملکردی مشابه تراشه های قبلی S6 و S7 خواهد داشت و احتمالاً تا سال 2023 شاهد پیشرفت های قابل توجهی در این بخش نخواهیم بود. گفته شد که مدل جدید AirPods Pro احتمالا امسال با سنسور دما یا ضربان قلب همراه نخواهد بود، علیرغم شایعات در مورد اضافه کردن ویژگی های تناسب اندام.

آن را بگذار


دیدگاهتان را بنویسید