نشست خبری قطب سرمایه گذاری شریف برگزار شد

خرید بلیط هواپیما از سافارمارکت

نشست خبری مرکز سرمایه گذاری شریف (VC Cup) در 21 تیر 1401 با محوریت معرفی و بررسی اصلاحات انجام شده در دوره های قبلی و امضای تفاهم نامه همکاری بین خانم دکتر آزاده کبریایی مدیر مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف و جناب آقای مهندس ادهمی مدیر عامل شرکت آوای پرداز در دانشگاه صنعتی شریف برگزار گردید.

در این جلسه آقایان دکتر رسول جلیلی رئیس دانشگاه صنعتی شریف و حسن حدادپور معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه صنعتی شریف نیز حضور داشتند.

نشست خبری قطب سرمایه گذاری شریف برگزار شد (11)

در ابتدای این نشست سرکار خانم دکتر کبریایی مرکز کارآفرینی دانشگاه شریف را به عنوان برگزارکننده این رویداد معرفی کرد و در خصوص اصلاحات دوره دوازدهم نسبت به دوره های قبلی گفت: هدف اصلی این دوره مرکز سرمایه گذاری شریف است. صرفا برای معرفی شرکت کنندگان «برای سرمایه گذاران نیست، اما سعی داریم در کنار این مقدمه یک شبکه ارتباطی مناسب ایجاد کنیم تا علاوه بر جذب سرمایه، بتوانیم نیازهای اولیه شرکت کنندگان و تیم ها را برطرف کنیم.»

آقای امید خلج دبیر ستاد سرمایه گذاری شریف علاوه بر تشریح فرآیندهای رویداد هاب سرمایه گذاری شریف افزود: فراخوان ثبت نام هاب سرمایه گذاری شریف از فردا 22 تیرماه آغاز و تا 9 مرداد ماه ادامه خواهد داشت. جهت ثبت نام می توانید به سایت هاب سرمایه گذاری شریف به آدرس زیر مراجعه نمایید.

https://vccup.sharif.ir

دکتر جلیلی در ادامه به مشکلات پیش آمده در نظام آموزشی دانشگاه ها از زمان شیوع ویروس کرونا پرداخت و به بررسی مزایا و معایب آن پرداخت. او گفت:

«در دو سال گذشته برخلاف سال‌های گذشته که دانش‌آموزان در حین تحصیل کار می‌کردند، تعداد زیادی از دانشجویان در حین کار سعی در ادامه تحصیل دارند.

وی رویداد هاب سرمایه گذاری شریف را رویدادی موثر برای شرایط فعلی دانست و رشد و توسعه فرهنگ کارآفرینی در کشور و به ویژه اکوسیستم استارتاپی را برجسته کرد.

  پلی استیشن 5 پرفروش ترین کنسول سال 2022 در آمریکا است

نشست خبری قطب سرمایه گذاری شریف برگزار شد (11)

همچنین جناب آقای دکتر حدادپور به ارائه فعالیت های اخیر منطقه نوآوری شریف پرداختند و مرکز سرمایه گذاری شریف که یکی از بزرگترین رویدادهای این منطقه است را به عنوان بستری مناسب برای توسعه بازار و محصولات شرکت ها و استارت آپ ها مورد بررسی قرار دادند. .

در نهایت سرکار خانم دکتر کبریایی و مهندس ادهمی برای برگزاری هاب سرمایه گذاری شریف در کرمان قرارداد همکاری امضا کردند.

آن را بگذار

دیدگاهتان را بنویسید