ایلان ماسک قرارداد 44 میلیارد دلاری برای خرید توییتر را لغو کرد!

خرید بلیط هواپیما از Safarmarket

ایلان ماسک با اشاره به امتناع کارمندان توییتر از ارائه اطلاعات دقیق درباره حساب‌های جعلی یا اسپم در این پلتفرم، می‌گوید قصد دارد قرارداد 44 میلیارد دلاری خرید توییتر را لغو کند. وکلای آقای ماسک در پرونده‌ای به کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) گفتند که توییتر از پاسخگویی به درخواست‌های متعدد آنها برای اطلاعات مربوط به حساب‌های جعلی که برای عملیات تجاری این شرکت حیاتی است، خودداری کرده است.

در این فایل آمده است:

گاهی اوقات توییتر درخواست های آقای ماسک را نادیده می گیرد، گاهی آنها را به دلایل غیرقابل توضیحی رد می کند و گاهی ادعا می کند که درخواست را می پذیرد اما اطلاعات ناقص یا غیرقابل استفاده ارائه می دهد.

وکلای آقای ماسک همچنین گفتند:

توییتر چندین مفاد توافقنامه را نقض می کند و به نظر می رسد که اظهارات نادرست و گمراه کننده ای در مورد برخی موارد مهم که توسط آقای ماسک در بستن قرارداد به آنها استناد شده است، ارائه کرده است.

الون ماسک

توییتر در مورد ادعاهای حقوقی وکلای ماسک سکوت کرد و به درخواست های خبرگزاری ها برای شفاف سازی پاسخی نداد. با این حال، برت تیلور، رئیس این شرکت، شب گذشته در توییتی نوشت:

هیئت مدیره توییتر متعهد به بستن قرارداد با قیمت و شرایط توافق شده با آقای ماسک است و قصد دارد اقدامات قانونی را برای اجرای توافق انجام دهد.

لازم به ذکر است که طبق توافق توییتر و آقای ماسک، در صورت امتناع وی از تکمیل معامله، باید یک میلیارد دلار غرامت بپردازد.

موضوع اکانت های جعلی و اسپم توییتر یکی از چالش های اصلی فروش این شرکت به ایلان ماسک بوده است و وکلای ماسک همواره بر ارائه آمار دقیق از این حساب ها تاکید داشته اند. اما همانطور که از اظهارات و اظهارات برخی از مدیران توییتر مشخص است، حتی خود این شرکت نیز آمار دقیقی از تعداد اکانت های جعلی در اختیار ندارد و احتمالا این دلیلی است که درخواست های مکرر ماسک پذیرفته نمی شود. آقای پاراگ آگراوال اخیراً اشاره کرد که بسیاری از حساب های جعلی یا اسپم توسط افراد واقعی اداره می شوند و در ظاهر کاملاً قانونی به نظر می رسند!

  انتشار دو بازی Judgment و Lost Judgment برای کامپیوتر

در چنین شرایطی، برخی از تحلیلگران بر این باورند که توییتر و هیئت مدیره آن وارد سناریوی فاجعه‌باری شده‌اند و اکنون باید با ماسک درگیری حقوقی طولانی‌تری داشته باشند تا او در نهایت یا بتواند معامله فروش را تکمیل کند یا حداقل بتواند یک میلیارد دلار به دست آورد. پرداخت پاداش دلاری از ماسک

آن را بگذار

دیدگاهتان را بنویسید