رویداد بین المللی Google Summer Code این بار در تهران

خرید بلیط هواپیما از Safarmarket

تابستان امسال رویداد آموزشی رقابتی Google Summer Code به همت تهران با عنوان کد تابستانی تهران توسط باشگاه پژوهشگران و نخبگان جوان حوزه یادگار امام خمینی (ره) شهرری برگزار می شود و با پژوهش علمی اورکلاک همراه خواهد بود. گروه در مرکز نوآوری و شتاب دیهیم. رویدادی غیرانتفاعی با هدف آموزش استاندارد، رقابت همه جانبه و استعدادیابی و معرفی متخصصان به بازار کار که برای اولین بار در کشور به صورت بوت کمپ آموزشی برگزار می شود.

کد تابستانی تهران در دو بخش آموزشی و رقابتی با عناوین Go Camp (اردوگاه آموزشی) و کاپ (مسابقه برنامه نویسی و امنیت سایبری) اجرا می شود.

رویداد بین المللی Google Summer Code این بار در تهران

اردوی آموزشی کد تابستانی تهران به مدت 3 شبانه روز در کارخانه نوآوری و شتاب دیهیم پذیرای هموطنان عزیز از سراسر کشور خواهد بود، اردوی آموزشی استاندارد مبتنی بر دانش و تجربه مدرسان بین المللی با بیش از 10 سال سابقه تدریس و آموزش. فعال در حوزه علوم امنیت سایبری، برنامه نویسی و شبکه، مطالب را طبق آخرین متدهای روز در قالب آموزش و انتقال تخصص فنی مدرسین به دانشجویان این دوره ارائه می کند.

کد تابستانی تهران اولین بوت کمپ غیر حضوری علوم کامپیوتر توسط بانوان در کشور است.

رویداد بین المللی Google Summer Code این بار در تهران

با تفاهم‌نامه‌های منعقد شده و حمایت مسئولان مربوطه، امکان شرکت و اسکان بانوان در این دوره آموزشی فراهم شده و شاهد حضور بانوان مستعد کشوری در تهران کد تابستانی 2022 خواهیم بود.

تسریع در روند پیشرفت و کارآفرینی در سال تاسیس

تهران سامر کد بستری برای ارتباط مستقیم بین شتاب دهنده های فناوری و متخصصان این حوزه است. در این اردوی آموزشی بازدید مسئولان، مدیران شتابدهنده های فناوری و شرکت های زیرساختی، علاوه بر برانگیختن انگیزه و روحیه کارآفرینی در بین کارآموزان، موجب تسهیل ارتباط شتاب دهنده و کارشناسان و کوتاه شدن مسیر ارتباطی ایده و اجرای آن می شود.

  آموزش رمزگذاری فایل ورد (Microsoft Word)

رویداد بین المللی Google Summer Code این بار در تهران

مسابقاتی متفاوت در دنیای سایبری در جام کد تابستانی تهران

در بخش رقابتی جام کد تابستانی تهران (ماراتن امنیتی)، سناریوی مسابقات بر خلاف تمامی مسابقات امنیتی به صورت توسعه است و شرکت کنندگان علاوه بر برنده شدن پرچم، به توسعه وصله های امنیتی نیز خواهند پرداخت. با توجه به شعار Marten Security 2022 که برگرفته از سخنان اریک ریمون است: «همانطور که سارقان خودرو را نمی توان مکانیک نامید، ترقه ها را نیز نمی توان هکر نامید.» محور اصلی این مسابقه علاوه بر شناسایی نقاط ضعف امنیتی است. ، تلاش برای بهینه سازی و رفع نقاط ضعف امنیت سایبری است.

مسابقه ای پر از هیجان و تبادل دانش فنی بین شرکت کنندگان حاصل تلاش افراد برتر دوره علاوه بر معرفی به مراکز معتبر کاریابی برنده جایزه 2000 دلاری نیز خواهد شد.

برای اطلاع از جزئیات این رویداد و نحوه شرکت به لینک زیر مراجعه کنید.

https://evand.com/events/gocamp

آن را بگذار

دیدگاهتان را بنویسید