امکان ثبت سفارش، خرید و پیگیری مرسوله در اینستاگرام وجود دارد


خرید بلیط هواپیما از Safarmarket

اینستاگرام امروز آپدیت جدیدی را منتشر کرد که به کاربران امکان می دهد مستقیماً از چت خود از فروشندگان خرید کنند. این ویژگی برای خریدهای «کسب و کار کوچک واجد شرایط» فعال است و تمام مراحل خرید آنلاین، از جمله تأیید سفارشات، ایجاد درخواست‌های پرداخت و موارد دیگر را در یک چت تکمیل می‌کند. بنابراین همه چیز در یک مکان ماند و بدون نیاز به انتقال به سایت یا صفحه دیگری، می توانید سوالات خود را بپرسید، پاسخ خود را از فروشنده دریافت کنید، اطلاعات مربوط به سفارشات خود را ببینید و حمل و نقل را پیگیری کنید.

شرکت متا (فیسبوک سابق) به عنوان مالک و صاحب مجوز اینستاگرام می‌گوید هر هفته یک میلیارد نفر از طریق اپلیکیشن‌های این شرکت برای کسب‌وکارها پیام ارسال می‌کنند و به همین دلیل تصمیم گرفته شد تا تجربه کاربری در هنگام تعامل با کسب‌وکارها در پیام‌رسان اینستاگرام بهبود یابد. . تا حد امکان یکپارچه باشید.

اینستاگرام

در بیانیه مطبوعاتی رسمی منتشر شده، روند با یک مثال توضیح داده شده است. فرض کنید یک کوله پشتی دوست دارید و می خواهید آن را از صاحب حساب که یک تولید کننده یا فروشگاه است بخرید. ابتدا مستقیماً با مالک کسب و کار تماس می گیرید و در مورد هر گونه سفارشی سازی که ممکن است بخواهید انجام دهید صحبت می کنید. سپس وقتی راضی بودید مستقیماً در چت سفارش خود را ثبت می کنید و همچنین می توانید سوالات بعدی خود را در همان چت از صاحب حساب بپرسید و سفارش خود را پیگیری کنید. همچنین قابل ذکر است که برای پرداخت مبلغ تراکنش می توانید از سرویس متا پی استفاده کنید.

  Square Enix در حال برنامه ریزی برای بازی Tokyo Game Show 2022 است

اینستاگرام در سال های اخیر به بستری بسیار مناسب برای ارائه محصولات تبدیل شده است و بسیاری از کسب و کارهای کوچک و حتی بزرگ سعی در ارتباط با مشتریان خود و ارائه محصولات خود از طریق این بستر دارند. در این میان جای خالی چنین توانایی بسیار احساس می شد و تاکنون معمولاً فرآیند فروش محصولات بر اساس اعتماد متقابل شکل می گیرد. اکنون تنها چیزی که باید دید این است که آیا سیستم پرداخت برای کشورها و مناطق مختلف نیز بومی سازی می شود یا اینکه این کار منحصراً از طریق متاپی انجام می شود.

آن را بگذار


دیدگاهتان را بنویسید