تاریخ عرضه گلکسی زد فولد 4 و زد فلیپ 4 رسما اعلام شد


خرید بلیط هواپیما از Safarmarket

سامسونگ موبایل امروز به طور رسمی رویداد Unpacked جدید را در تاریخ 10 آگوست (19 اوت) با انتشار یک توییت رمزگذاری شده تایید کرد. همانطور که دیروز در پوستر لو رفته از این رویداد دیدیم، سامسونگ در این رویداد جدیدترین محصولات تاشو خود از جمله گلکسی زد فولد 4 و زد فلیپ 4 و همچنین جدیدترین سری ساعت های هوشمند با نام گلکسی واچ 5 را معرفی خواهد کرد. با دی جی همراه باشید.

در توییت مرموز سامسونگ، با یافتن شش رنگ نشان داده شده در تصویر بزرگتر و جمع کردن اعداد به دست آمده با هم، به تاریخ 10-22-08 می رسیم که همان تاریخ رویداد Unpacked است که 10 اوت 2022 است. 19 اوت 1401). در همین حال، احتمالاً سامسونگ با طراحی چنین پازلی قصد داشته به گزینه های سفارشی سازی بیشتری برای Z Fold 4 و Z Flip 4 اشاره کند.

تاریخ عرضه Galaxy Z Fold 4
اگر رنگ های تصویر سمت چپ را در تصویر وسط پیدا کنید و سپس عدد مربوطه را از تصویر سمت راست وارد کنید، در نهایت به تاریخ عرضه گوشی های تاشو جدید سامسونگ خواهید رسید!

درباره Galaxy Z Fold 4 و Z Flip 4 چه می دانیم؟

پیش از این نشانه هایی وجود داشت که سامسونگ از گوشی های تاشو جدید خود در 10 آگوست رونمایی خواهد کرد. در ماه ژوئن، جان پروسر، شخص مشهور صنعت موبایل، توییتی منتشر کرد که در آن 10 آگوست را به عنوان تاریخ عرضه و شروع پیش فروش گلکسی زد فولد 4 و زد فلیپ 4 اعلام کرد. همچنین گفته شده بود که این گوشی ها به زودی عرضه خواهند شد. برای خرید در 26 آگوست موجود است.

اما در حال حاضر اطلاعات بسیار کمی در مورد مشخصات و ویژگی های Galaxy Z Fold 4 و Z Flip 4 وجود دارد. زیرا برخلاف شرکت هایی مانند گوگل، سامسونگ در مخفی نگه داشتن برنامه های خود و تایید نکردن چیزی قبل از رویداد Unpacked بسیار خوب است. با این حال، شایعاتی مبنی بر کاهش قیمت گلکسی زد فولد 4 و گلکسی زد فلیپ 4 نسبت به نسل قبلی وجود دارد که در صورت صحت می تواند بسیار امیدوارکننده باشد. شایان ذکر است، نشانه هایی وجود دارد که گلکسی زد فولد 4 برخلاف سال های گذشته دارای مدل 128 گیگابایتی خواهد بود که می تواند مقرون به صرفه تر باشد.

آن را بگذار


  یک بازی چند نفره که در ژاپن فئودالی توسط اعضای سابق CD Project Red اتفاق می‌افتد

دیدگاهتان را بنویسید