هواوی تاریخ انتشار Harmony OS 3.0 را اعلام کرد


خرید بلیط هواپیما از Safarmarket

شرکت چینی هوآوی با انتشار پستی در صفحه رسمی خود در ویبو اعلام کرد که هارمونی او اس 3.0 را در تاریخ 27 جولای معرفی خواهد کرد. در این پست آمده است که “آینده” و “تکامل” هواوی در راه است و این رویداد برای چهارشنبه ساعت 19:30 به وقت محلی برنامه ریزی شده است. با دی جی همراه باشید.

دقایقی بعد، این شرکت همچنین در توییتی اعلام کرد که رویداد جدید Smart Office خود را در همان روز و در همان ساعت برگزار خواهد کرد و به این ترتیب مشخص کرد که رویداد چهارشنبه فقط یک رویداد محلی نیست و ما در آستانه یک رویداد بزرگ و جهانی خواهیم بود. رویداد.

هارمونی OS 3.0
پوستر تبلیغاتی Harmony OS 3.0

در حال حاضر، ما تقریباً هیچ چیز در مورد ویژگی های جدید HarmonyOS 3.0 و اینکه کدام دستگاه های هواوی آن را دریافت خواهند کرد، نمی دانیم. پیش از این شایعاتی در مورد عرضه این سیستم عامل جدید در ماه سپتامبر منتشر شده بود، اما با حذف نسخه بتای منتشر شده در ماه می، این شایعات نیز محو شدند.

هواوی آخرین رویداد Smart Office خود را همین ماه گذشته برگزار کرد که در آن نسخه به روز لپ تاپ های سری MateBook و هدفون جدید Free Buds Pro 2 را معرفی کرد. حال امیدواریم این رویداد جدید که در فصل تابستان برگزار می شود، برگزار شود. به اندازه هوای این فصل گرم است و محصولات جدید بیشتری را به ارمغان خواهد آورد. البته بیش از هر چیزی عملکرد دوربین گوشی میت 50 پرو (میت 50 پرو) یا حداقل سری نوا 10 میان رده می تواند راضی کننده باشد.

  نقد فیلم سامری سیلوستر استالونه در نقش ابرقهرمان فراموش شده

منتظر کدام محصول جدید هواوی هستید؟ نظرات خود را از طریق بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

آن را بگذار


دیدگاهتان را بنویسید